Darksiders 4 w drodze? W internecie pojawiły się interesujące grafiki

darksiders 4 grafika-min (1)
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Być może fani marki doczekają się Darksiders 4. Internauci zauważają, że w internecie pojawiły się nowe grafiki związane z serią, które jednak nie przedstawiają postaci z wcześniejszych odsłon.

Darksiders to nie tylko naprawdę udana seria gier hack’n’slash, ale też pozycja, która oferuje nam naprawdę fantastyczny i głęboko przemyślany świat.

Oby Darksiders 4 w końcu nadeszło

Fani marki Darksiders nie mają lekko. „Trójka” została odebrana bardzo mieszanie (choć personalnie polubiłem nowe, nieco „soulsowe” podejście do serii), a świetnie przyjęte Darksiders Genesis odstawało od innych części pod względem budżetu. I wciąż nie ma żadnych szczegółów dotyczących ewentualnej kontynuacji…

No, a przynajmniej oficjalnie. Internauci w każdym znaku na niebie i ziemi dopatrują się czegokolwiek związanego z kolejną częścią. Niedawno przecież pisaliśmy o żartobliwym poście THQ Nordic, który wedle wielu zwiastować miał rychła zapowiedź „czwórki”. Tak się niestety nie stało. Choć wciąż mam nadzieję, że wkrótce może się to zmienić.

Anton Lavrushkin, Art Director związany z marką Darksiders, opublikował na Art Station niewidziane dotąd grafiki. Z opisu czytamy, że powstały „w celu promocji marki Darksiders od THQ Nordic”. Nie wiemy, czy to nieużyte szkice, czy coś zwiastującego nową część.

Źródło: Anton Lavrushkin/ Art Station

Obrazki najpewniej przedstawiają znaną z poprzednich części Lilith, która stworzyła nefalemów i prowadziła swoista „podwójną grę”. To ważna, choć poboczna postać w serii, więc skupienie się na niej wydaje się dość dziwne. Być może twórcy planują, aby w Darksiders 4 umożliwić wcielenie się właśnie w nią. W końcu do tej pory zagraliśmy już każdym Jeźdźcem Apokalipsy. A może nowe grafiki są tylko ofiarami kolejnego wyolbrzymiania ze strony fanów? Kto wie. Nam niestety pozostaje wyłącznie czekać na oficjalny ruch wydawcy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie