Forza Horizon 5 jak meksykańska wersja filmu Baby Driver. Genialny zwiastun

Forza Horizon 5 - kadr z aktorskiego trailera - PG
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Pierwsi gracze będą mogli niebawem wejść do świata Forza Horizon 5, a Microsoft podzielił się ze światem nowym zwiastunem, aby zachęcić jeszcze niezdecydowanych do zakupu. Całość wygląda jak ujęcia z meksykańskiej wersji filmu Baby Driver.

Muszę przyznać, że dawno nie widziałem tak pomysłowego trailera. W umiejętny sposób zaprezentowano kilka mechanik z najnowszej produkcji studia Playground Games. Pojawia się m.in. burza piaskowa, a także poniekąd mały upgrade z BMW do Mercedesa. Nie zabrakło też pokazania wielu lokacji, które oczywiście znajdują się w samej grze. Od miasta, przez pustynie, po dżunglę z aztecką piramidą.

W powyższym materiale pojawiają się też dwie znane twarze. Po pierwsze Cristo Fernández, którego możecie kojarzyć z roli Daniego Rojaza, ale nie z Far Cry 6, a z serialu Ted Lasso. Drugą kojarzoną postacią jest piosenkarka Karol G, która ściga się z mężczyznami w pięknym białym Porsche.

Premiera Forza Horizon 5 odbędzie się 9 listopada 2021 roku na platformach Xbox One, Xbox Series X|S i PC. Użytkownicy, którzy nabyli Edycję Premium (za 439 zł!) otrzymają m.in. dostęp do tytułu już 5 listopada. Jeśli planujecie w najbliższym czasie zakupić omawianą grę, na pewno przydadzą się Wam informacje odnośnie pierwszego sezonu. Najważniejsze informacje na jego temat znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie