FEAR i Max Payne w jednym? Powstaje strzelanka z iście filmową oprawą

nowa gra od tworcow the hong kong massacre-min
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy docenionego The Hong Kong Massacre przedstawili w internecie kolejne zajawki ze swojej niezatytułowanej produkcji. Fani FEAR mogli na to czekać od wielu lat. Strzelanka wygląda jak film.

Dynamicznych strzelanek z systemem zniszczeń i slow-motion nigdy za wiele. A w zasadzie to ostatnio wręcz za mało. Studio VRESKI chce zrobić wszystko, aby dostarczyć nam taką pozycję.

Od The Hong Kong Massacre do dziecka FEAR i Max Payne

FEAR jest jedną z najbardziej brutalnych, ale zarazem satysfakcjonujących i imponujących technologicznie strzelanek. Tyle lat minęło od dość mieszanie przyjętej „trójki”, a my wciąż nie doczekaliśmy się w zasadzie niczego, co mogłoby zapełnić tę lukę. Wszystko może się zmienić za sprawą szwedzkiego VRESKI.

Deweloperzy odpowiadają za nieźle przyjętą strzelankę The Hong Kong Massacre, która jednak była dość małym projektem. Wychodzi na to, że twórcom udało się pozyskać większy budżet, bo pracują nad niezwykle imponującą wizualnie grą. Fani FEAR i Max Payne szczególnie powinni zainteresować się nowym tytułem.

No, w sumie to nie „tytułem”, bo gra go jeszcze nie ma. W sieci pojawiają się jednak dość regularnie gameplaye z wczesnych wersji i wyglądają naprawdę imponująco. Znajdziemy tu praktycznie wszystko to, co uwielbiamy w dynamicznych FPS-ach, czyli destrukcję otoczenia, brutalne starcia z wrogami, naprawdę sporo slow-motion i broń, która wydaje się faktycznie „mieć kopa”.

Ostatni materiał zdobył szczególne zainteresowanie internautów, a znajdziecie go poniżej. Warto zwrócić uwagę na to, iż wideo faktycznie pokazuje gameplay, a nie wyrenderowaną wcześniej „symulację” rozgrywki. A przynajmniej na to wygląda.

To jednak nie wszystko. Deweloperzy od dłuższego czasu dzielą się ze społecznością postępami w pracach. Poniżej znajdziecie inne, imponujące filmiki.

Czekamy na więcej informacji i szczegółów. Być może wkrótce poznamy także i tytuł oraz etap prac, w którym obecnie znajduje się gra.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie