Żołnierz z Battlefield 2042 sprawdza coś na zegarko-podobnym sprzęcie, Xbox Series X ze złota, mężczyzna przebranych za żołnierza z Halo w ręczniku z mydłem w ręce

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – BF2042 na 10 godzin za 4 zł, Xbox Series X z 24-karatowego złota i gamingowe mydło z Halo

Jeśli posiadacie dostęp do EA Play (np. poprzez usługę Xbox Game Pass, na którą jest obecnie korzystna promocja) po premierze gry Battlefield 2042 będziecie w stanie sprawdzić produkcję przez 10 godzin. To dobry sposób, by małym kosztem zapoznać się z tym tytułem i zadecydować o ewentualnym zakupie.

Konsol ze złota nie ma końca. Trend dla najbogatszych jest podtrzymywany przez kolejną firmę, która postanowiła stworzyć łącznie kilkaset sztuk konsol Xbox Series X i S ze złota, różowego złota i platyny. Tanio nie jest, ale tego chyba każdy mógł się spodziewać.

Do nietypowej kolaboracji doszło między marką Halo Infinite i Dr. Squatch. Chcecie pachnieć jak Master Chief? Mydło o wartości kilkudziesięciu złotych może Wam w tym pomóc. Te i pozostałe newsy z tej środy znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%