Netflix - logo na tle grafik filmów i seriali

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Netflix Games zadebiutowało na całym świecie. Skromna lista gier

Gry od Netflixa były do tej pory dostępne tylko w Polsce. Netflix Games oficjalnie zadebiutowało na całym świecie na urządzeniach z Androidem. Udostępniono też świeże informacje o usłudze.

Jak już wspominałem, póki co usługa jest dostępna na urządzeniach z systemem Android. W przygotowaniu znajduje się wersja na iOS, choć nie mamy pewności, kiedy dokładnie takowa się pojawi.

Na razie nie zagramy też w zbyt dużą liczbę tytułów. Udostępniono pięć gier, z czego większość to raczej mniejsze produkcje, które posłużą jako skuteczny sposób na zabicie czasu w wolnej chwili. Wyjątkiem są produkcje ze świata Stranger Things, które pozwolą bardziej wciągnąć się w rozgrywkę.

Lista gier dostępnych w ramach Netflix Games:

  • Card Blast
  • Shooting Hoops
  • Stranger Things 3: The Game
  • Stranger Things: 1984
  • Teeter Up

Powyższe produkcje nie są dostępna na profilach dla dzieci. Jeśli chcecie pozwolić swojej pociesze pograć, musicie uruchomić je ze swojego profilu. Wybrane gry zadziałają w trybie offline, jednak inne mogą wymagać dostępu do sieci.

Pamiętajcie, że Netflix Games jest dostępne w ramach standardowej subskrypcji. Nie musicie nic dopłacać, aby zapoznać się z oferowanymi tytułami. Miejcie też na uwadze, że usługa dopiero startuje i jej katalog będzie dalej rozwijany.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%