Netflix Games zadebiutowało na całym świecie. Skromna lista gier

Netflix z reklamami to już fakt. Znamy ceny i szczegóły pakietu
Mobile

Gry od Netflixa były do tej pory dostępne tylko w Polsce. Netflix Games oficjalnie zadebiutowało na całym świecie na urządzeniach z Androidem. Udostępniono też świeże informacje o usłudze.

Jak już wspominałem, póki co usługa jest dostępna na urządzeniach z systemem Android. W przygotowaniu znajduje się wersja na iOS, choć nie mamy pewności, kiedy dokładnie takowa się pojawi.

Na razie nie zagramy też w zbyt dużą liczbę tytułów. Udostępniono pięć gier, z czego większość to raczej mniejsze produkcje, które posłużą jako skuteczny sposób na zabicie czasu w wolnej chwili. Wyjątkiem są produkcje ze świata Stranger Things, które pozwolą bardziej wciągnąć się w rozgrywkę.

Lista gier dostępnych w ramach Netflix Games:

  • Card Blast
  • Shooting Hoops
  • Stranger Things 3: The Game
  • Stranger Things: 1984
  • Teeter Up

Powyższe produkcje nie są dostępna na profilach dla dzieci. Jeśli chcecie pozwolić swojej pociesze pograć, musicie uruchomić je ze swojego profilu. Wybrane gry zadziałają w trybie offline, jednak inne mogą wymagać dostępu do sieci.

Pamiętajcie, że Netflix Games jest dostępne w ramach standardowej subskrypcji. Nie musicie nic dopłacać, aby zapoznać się z oferowanymi tytułami. Miejcie też na uwadze, że usługa dopiero startuje i jej katalog będzie dalej rozwijany.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie