Trzecia aktualizacja FIFA 22 już jest. Sędziowie w końcu będą mieli oczy

EA FIFA 22 21 - piłkarz
PC

Właśnie wyszła aktualizacja trzecia aktualizacja FIFA 22. Ta skupia się w większej mierze na usunięciu błędów, w tym takich, które mogły ostro napsuć graczom krwi. Co dokładnie poprawili twórcy?

Uwaga – FIFA 22 Title Update 3 weszło w życie na ten moment jedynie na PC (Steam i Origin). Nie wiadomo, kiedy dokładnie patch zadebiutuje na konsolach, jednakże powinno to się zdarzyć niedługo.

Jedną z najważniejszych poprawek jest to, iż zabezpieczono grę przed sytuacją, gdy postępy z trybu kariery mogły zostać utracone. Mogło się to zdarzyć w sytuacjach, gdy w specyficznych warunkach rozgrywka została wyłączona. W momencie potrzeby wyjścia z trybu kariery odnajdziecie teraz specjalne okno podręczne z przyciskiem Zapisz i zakończ, który pozwoli na ręczne wybranie miejsca zapisu.

Twórcy gry także wzięli pod lupę niepoprawne zachowanie sędziów. Ci będą bardziej zwracać uwagę na sytuacje, gdy zawodnicy wejdą w niedozwolony kontakt z bramkarzami. Pozbyto się także przypadków, kiedy to piłka podczas rzutu wolnego mogła zostać przesunięta bez wznowienia gry dla obu stron.

Aktualizacja FIFA 22 wprowadza też dwie nowe gry imprezowe do VOLTA Arcade, aczkolwiek na ten moment nie są jeszcze aktywne. Twórcy proszą o śledzenie konta na Twitterze @EAFIFADIRECT, aby być na bieżąco.

Zmian i poprawek jest znacznie więcej, jednakże te powyższe należą do najważniejszych. Pełne patch notesy odnajdziecie w tym miejscu, a jeśli pominęliście przez przypadek ostatnie nowości z drugiego patcha, tutaj znajduje się tekst, w którym zawarte jest to, czego potrzebujecie.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie