EA FIFA 22 21 - piłkarz

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Trzecia aktualizacja FIFA 22 już jest. Sędziowie w końcu będą mieli oczy

Właśnie wyszła aktualizacja trzecia aktualizacja FIFA 22. Ta skupia się w większej mierze na usunięciu błędów, w tym takich, które mogły ostro napsuć graczom krwi. Co dokładnie poprawili twórcy?

Uwaga – FIFA 22 Title Update 3 weszło w życie na ten moment jedynie na PC (Steam i Origin). Nie wiadomo, kiedy dokładnie patch zadebiutuje na konsolach, jednakże powinno to się zdarzyć niedługo.

Jedną z najważniejszych poprawek jest to, iż zabezpieczono grę przed sytuacją, gdy postępy z trybu kariery mogły zostać utracone. Mogło się to zdarzyć w sytuacjach, gdy w specyficznych warunkach rozgrywka została wyłączona. W momencie potrzeby wyjścia z trybu kariery odnajdziecie teraz specjalne okno podręczne z przyciskiem Zapisz i zakończ, który pozwoli na ręczne wybranie miejsca zapisu.

Twórcy gry także wzięli pod lupę niepoprawne zachowanie sędziów. Ci będą bardziej zwracać uwagę na sytuacje, gdy zawodnicy wejdą w niedozwolony kontakt z bramkarzami. Pozbyto się także przypadków, kiedy to piłka podczas rzutu wolnego mogła zostać przesunięta bez wznowienia gry dla obu stron.

Aktualizacja FIFA 22 wprowadza też dwie nowe gry imprezowe do VOLTA Arcade, aczkolwiek na ten moment nie są jeszcze aktywne. Twórcy proszą o śledzenie konta na Twitterze @EAFIFADIRECT, aby być na bieżąco.

Zmian i poprawek jest znacznie więcej, jednakże te powyższe należą do najważniejszych. Pełne patch notesy odnajdziecie w tym miejscu, a jeśli pominęliście przez przypadek ostatnie nowości z drugiego patcha, tutaj znajduje się tekst, w którym zawarte jest to, czego potrzebujecie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%