Animal Shelter: Prologue dostępne za darmo. Pokierujemy schroniskiem dla zwierząt

animal shelter prologue
PC

Jeżeli lubicie gry wideo i zwierzęta, mamy połączenie dla Was. Od dziś dostępny jest darmowy prolog gry Animal Shelter. Będziemy mogli zarządzać własnym ośrodkiem adopcyjnym.

Wielu z nas posiada w domach wziętych ze schroniska pupili, ale czy nigdy nie zastanawialiście się, aby taki ośrodek otworzyć? Teraz macie ku temu okazję!

Animal Shelter do wypróbowania za darmo

Animal Shelter to kolejna gra symulacyjna, nad którą pracuje polskie studio. Tym razem są to konkretnie deweloperzy z Games Incubator, a rolę wydawców sprawuje PlayWay. Sama produkcja wydaje się niezwykle atrakcyjną pozycją dla fanów zwierząt, zarządzania, a także… weterynarii.

Twórcy obiecują szereg ciekawych możliwości, w których główną atrakcją jest zajmowanie się naszymi podopiecznymi. Będziemy musieli ich przygarniać, a także dbać o ich higienę i zdrowie. To dopiero początek, bo następnie do naszych zadań należy także zarządzanie całym ośrodkiem. Gra stawia przed nami możliwość rozbudowy obiektu i inwestowania weń.

Oczywiście zajmiemy się również naszymi zwierzętami – zadbamy o ich bezpieczeństwo i dobro, będziemy musieli regularnie się z nimi bawić, a także chronić od siebie nawzajem, aby nie miały miejsce żadne niechciane sytuacje. Na samym końcu musimy w końcu zapewnić im nowy dom – tym także zajmiemy się w grze.

Deweloperzy tłumaczą, że wzięli do serca uwagi graczy, którzy grali w dostępne od jakiegoś czasu demo gry, aby ulepszyć wydany dziś prolog. To, rzecz jasna, tylko wycinek całej produkcji, a po premierze powinniśmy liczyć na znacznie więcej możliwości. Grę znajdziecie na Steam.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie