Czekacie na Elden Ring? Szykujcie przekąski, bo nowy gameplay już w drodze

walka z ogromną istotą w Elden Ring
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Bandai Namco potwierdziło datę pierwszego pokazu gameplayu z Elden Ring. Niezwykle oczekiwana produkcja od From Software zostanie nam zaprezentowana na 15 minutach czystej rozgrywki!

Tyle czekaliśmy, tyle przecieków czytaliśmy, a w końcu – będzie! Już jutro pokaz Elden Ring.

Rozgrywka z Elden Ring już za rogiem

Najnowsza produkcja od Japońskich deweloperów wydaje się tym, na co wielu fanów soulslike czeka od lat. W końcu bowiem dostaniemy Dark Souls w otwartym świecie! Choć dla niektórych może nie brzmieć to aż tak imponująco, osobiście nie mogę doczekać się premiery.

Ta w międzyczasie została już przesunięta, ale tylko symbolicznie. Wiemy też, że wybrani zagrają w zamkniętą betę. Jakby tego było mało, wszyscy dostaniemy pierwszy oficjalny zapis z rozgrywki. Nie będzie to 27 sekund pamiętnego skakania po skałach, a cały, 15-minutowy pokaz.

Bandai Namco przekazało za pośrednictwem oficjalnego konta Twitterowego Elden Ring, że pokaz wyczekiwanej produkcji zaplanowano już na jutro, czyli na 4 listopada 2021 roku. Nowego materiału przedstawiającego rozgrywkę możemy spodziewać się około godziny 15:00 czasu polskiego. Zainteresowani obejrzą prezentację na oficjalnym kanale Twitch oraz na YouTubie – poniżej.

Warto wspomnieć, że najwidoczniej możemy spodziewać się także komentarza twórców. Deweloperzy przekazali, że na YT dostępne będą napisy, choć spodziewamy się ich wyłącznie w języku angielskim.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie