walka z ogromną istotą w Elden Ring
0 komentarzy

Czekacie na Elden Ring? Szykujcie przekąski, bo nowy gameplay już w drodze

Bandai Namco potwierdziło datę pierwszego pokazu gameplayu z Elden Ring. Niezwykle oczekiwana produkcja od From Software zostanie nam zaprezentowana na 15 minutach czystej rozgrywki!

Tyle czekaliśmy, tyle przecieków czytaliśmy, a w końcu – będzie! Już jutro pokaz Elden Ring.

Rozgrywka z Elden Ring już za rogiem

Najnowsza produkcja od Japońskich deweloperów wydaje się tym, na co wielu fanów soulslike czeka od lat. W końcu bowiem dostaniemy Dark Souls w otwartym świecie! Choć dla niektórych może nie brzmieć to aż tak imponująco, osobiście nie mogę doczekać się premiery.

Ta w międzyczasie została już przesunięta, ale tylko symbolicznie. Wiemy też, że wybrani zagrają w zamkniętą betę. Jakby tego było mało, wszyscy dostaniemy pierwszy oficjalny zapis z rozgrywki. Nie będzie to 27 sekund pamiętnego skakania po skałach, a cały, 15-minutowy pokaz.

Bandai Namco przekazało za pośrednictwem oficjalnego konta Twitterowego Elden Ring, że pokaz wyczekiwanej produkcji zaplanowano już na jutro, czyli na 4 listopada 2021 roku. Nowego materiału przedstawiającego rozgrywkę możemy spodziewać się około godziny 15:00 czasu polskiego. Zainteresowani obejrzą prezentację na oficjalnym kanale Twitch oraz na YouTubie – poniżej.

Warto wspomnieć, że najwidoczniej możemy spodziewać się także komentarza twórców. Deweloperzy przekazali, że na YT dostępne będą napisy, choć spodziewamy się ich wyłącznie w języku angielskim.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%