Serial The Last of Us - plan PG

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Serial The Last of Us wprowadzi zupełnie nową postać do świata Naughty Dog

Adaptacja przygód Joela i Ellie nie obejdzie się bez zmian, ale pojawią się również nowości. Ujawniono, że serial The Last of Us wprowadzi nową postać do świata, który znamy z gier Naughty Dog.

Będzie ją niejaka Kim Tembo. Taka osoba nie pojawiała się w żadnej odsłonie postapokaliptycznej serii gier PlayStation. Nie znajdziemy jej też na oficjalnej wiki gry, więc jej imię i nazwisko nie padły nawet w rozrzuconych po świecie notatkach.

W Kim Tembo wcieli się aktorka Natasha Mumba. Najpopularniejszą produkcją, w której wystąpiła jest serial Opowieści podręcznej. Dodatkowo pojawiała się w serialu Twardzielka i powstającym filmie Sight.

Nie wiemy jeszcze, czy Kim Tembo będzie znaczącą dla fabuły personą. Natomiast można śmiało przypuścić, że jeśli postać ta posiada imię i nazwisko, raczej nie będzie jedynie przechodniem czy zwłokami w korytarzu. Choć nie możemy być tego pewni.

To zapewne nie jedyna zupełnie nowa postać, którą zaprezentuje serial The Last of Us. HBO nie kryje się z tym, że przewiduje wprowadzanie zmian w pierwowzorze od Naughty Dog.

Premierę widowiska zaplanowano na 2022 rok. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%