Dramatu z eFootball 2022 ciąg dalszy. Będzie łatka, ale nie taka jak powinna być

Dramatu z eFootball 2022 ciąg dalszy. Będzie łatka, ale nie taka jak powinna być
Mobile PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Totalnie sponiewierana przez graczy najnowsza produkcja Konami, eFootball 2022, ma dostać wyczekiwanego patcha już w tym miesiącu. Problem w tym, że deweloperzy studzą nasze oczekiwania.

eFootball 2022 da się naprawić! A przynajmniej szczerze w to wierzę. Niestety, jeszcze przyjdzie nam trochę na to poczekać.

eFootball 2022 zostanie zaktualizowane, ale nie do końca tak, jak powinno

Najnowsza gra od Konami dotycząca tematyki “piłki kopanej” zaliczyła imponujący start. Problem w tym, że słowo “imponujący” należy rozumieć jako “imponująco tragiczny”. To w końcu spore osiągnięcie, aby zostać najgorzej ocenianą grą na Steam.

Deweloperzy jednak nie ustają w wysiłkach. Starają się jak najszybciej dostarczyć graczom aktualizacje mogące poprawić ich doświadczenie z tytułem. Patch zapowiadany był już od jakiegoś czasu, ale twórcy zdecydowali się na przesunięcie jego premiery. Wielu z nas odebrało to tak, jakby sugerowali, że patch obejmie naprawdę dużo poprawek i ulepszeń. To jednak nie nastąpi.

Poznaliśmy datę premiery wyczekiwanej łatki. Ta nadejdzie na nasze maszyny już 5 listopada 2021 roku. Problem w tym, że zaktualizuje ona grę do wersji 0.9.1, a więc nie do “1.0” wskazującej na pełnoprawny, kompletny produkt.

Wiemy, że łatka obejmie wyłącznie “naprawę bugów”. Nie spodziewajmy się więc usprawnienia systemów gry, dodaniu nowych możliwości czy wprowadzeniu jakichkolwiek ulepszeń. Na to przyjdzie czas potem. Kiedyś. Może.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie