PlayStation pokazuje nowe gry na PS4 i PS5. II wojna, wielkie roboty i tytuł z PS Plus

Call of Duty Vanguard - walka na froncie, towarzysz polega w walce - PG
PS4 PS5

PlayStation zaprezentowało nowe gry, które trafią w tym tygodniu do PS Store. Na PS4 i PS5 zadebiutuje parę mocnych tytułów.

Materiał prezentujący nowe tytuły pojawił się klasycznie na kanale PlayStation Access. Zaprezentowano w nim 5 nadchodzących produkcji.

First Class Trouble (PS4, PS5 – 2 listopad) jest tytułem, który zgarniecie w ramach oferty PS Plus na listopad 2021. To ciekawa propozycja dla graczy, którzy chcieliby pograć w ciekawą wariację na temat papierowej gry w Mafię czy bardziej popularnego aktualnie Among Us.

Demon Turf (PS4, PS5 – 4 listopad) to platformówka, która spodoba się miłośnikom niestandardowej grafiki. Jeśli macie ochotę na trochę skakania i zwiedzania, warto rzucić okiem.

Just Dance 2022 (PS4, PS5 – 4 listopad) jest jedną z najważniejszych premier tygodnia. To kolejna odsłona tanecznej serii Ubisoftu, której chyba nie trzeba też nikomu przedstawiać.

Mobile Suit Gundam: Battle Operation Code Fairy (PS4, PS5 – 5 listopad) przypadnie do gustu fanom robotów. Miłośnicy niczym nieskrępowanej, efektownej akcji znajdą tu wiele radości.

Call of Duty: Vanguard (PS4, PS5 – 5 listopad) no i wreszcie najważniejsza premiera obecnego tygodnia. Nowe Call of Duty zapowiada się całkiem przyzwoicie i niedługo w sieci powinny pojawić się pierwsze recenzje. Zobaczymy, czy Sledgehammer Games dowiozło nam dobą strzelankę.

Jeśli interesują Was również premiery poza PlayStation, w tym artykule znajdziecie nasze zestawienie najciekawszych debiutów tego tygodnia. Nie będzie czasu na nudę.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie