Call of Duty Vanguard - walka na froncie, towarzysz polega w walce - PG

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PlayStation pokazuje nowe gry na PS4 i PS5. II wojna, wielkie roboty i tytuł z PS Plus

PlayStation zaprezentowało nowe gry, które trafią w tym tygodniu do PS Store. Na PS4 i PS5 zadebiutuje parę mocnych tytułów.

Materiał prezentujący nowe tytuły pojawił się klasycznie na kanale PlayStation Access. Zaprezentowano w nim 5 nadchodzących produkcji.

First Class Trouble (PS4, PS5 – 2 listopad) jest tytułem, który zgarniecie w ramach oferty PS Plus na listopad 2021. To ciekawa propozycja dla graczy, którzy chcieliby pograć w ciekawą wariację na temat papierowej gry w Mafię czy bardziej popularnego aktualnie Among Us.

Demon Turf (PS4, PS5 – 4 listopad) to platformówka, która spodoba się miłośnikom niestandardowej grafiki. Jeśli macie ochotę na trochę skakania i zwiedzania, warto rzucić okiem.

Just Dance 2022 (PS4, PS5 – 4 listopad) jest jedną z najważniejszych premier tygodnia. To kolejna odsłona tanecznej serii Ubisoftu, której chyba nie trzeba też nikomu przedstawiać.

Mobile Suit Gundam: Battle Operation Code Fairy (PS4, PS5 – 5 listopad) przypadnie do gustu fanom robotów. Miłośnicy niczym nieskrępowanej, efektownej akcji znajdą tu wiele radości.

Call of Duty: Vanguard (PS4, PS5 – 5 listopad) no i wreszcie najważniejsza premiera obecnego tygodnia. Nowe Call of Duty zapowiada się całkiem przyzwoicie i niedługo w sieci powinny pojawić się pierwsze recenzje. Zobaczymy, czy Sledgehammer Games dowiozło nam dobą strzelankę.

Jeśli interesują Was również premiery poza PlayStation, w tym artykule znajdziecie nasze zestawienie najciekawszych debiutów tego tygodnia. Nie będzie czasu na nudę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%