arcane burj khalifa-min
0 komentarzy

Netflix z rozmachem prezentuje Arcane na najwyższym budynku świata

Arcane od Netflix zadebiutuje już za parę dni. Z tej okazji zdecydowano się na wyjątkową kampanię reklamową. Na najwyższym budynku świata wyświetlono zwiastun serialu.

Nowy, pierwszy serial w świecie League of Legends zapowiada się naprawdę nieźle. Atmosferę wokół produkcji podgrzewa sam Netflix.

Arcane na Burj Khalifa

7 listopada premierę będzie mieć serial Arcane wyprodukowany przez Netflix. Produkcja osadzona została w świecie League of Legends zaś fabuła przedstawi nam losy Jinx i Vi. Dzięki temu będziemy mogli podziwiać steampunkowy, bogaty styl miasta Piltover oraz ciemne zaułki mrocznego Zaun.

Całość wygląda naprawdę przepięknie i być może dostaniemy jeden z najładniejszych seriali od dłuższego czasu. Teraz jednak możemy zadowolić się zwiastunami. Jeden z nich wyświetlono na Burj Khalifa, czyli najwyższym budynku świata.

Źródło: Materiały prasowe

Netflix zdecydował się na dość zaskakującą kampanię marketingową. Na znanym budynku znajdującym się w Dubaju pokazano zwiastun produkcji. Film z tego wydarzenia możemy obejrzeć poniżej. No, trzeba przyznać, że faktycznie jest to imponujące przedsięwzięcie.

Choć sam kształt Burj Khalifa nie stanowi z niego dobrego „ekranu”, barwne kolory i ruszający się obraz z pewnością prezentują się naprawdę fajnie. Liczymy, że równie imponujący będzie sam serial, ale przynajmniej o jego styl nie powinniśmy się martwić. Dotychczasowe materiały sugerują, że nad produkcją czuwają specjaliści od animacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%