GTA San Andreas VR jest w dobrych rękach. Wiemy, kto tworzy nowe wcielenie klasyka

GTA San Andreas Postacie
PC

Niedawno zapowiedziano GTA San Andreas VR. Teraz oficjalnie potwierdzono, jakie studio zajmie się przygotowaniem tej produkcji.

Tytułem zajmą się deweloperzy, którzy mieli już okazję współpracować z Rockstar Games. To studio Video Games Deluxe mające na swoim koncie L.A. Noire VR Case Files. Współpracę ogłoszono we wpisie na portalu LinkedIn.

Konwersja L.A. Noire spotkała się z dość ciepłym przyjęciem ze strony graczy, choć brakowało jej sporo do ideału. Było to bardzo krótkie i mocno okrojone doświadczenie, które jednak potrafiło sprawić sporo frajdy. Niemniej stosunkowo wysoka cena nie usprawiedliwiała braków w zawartości, co poirytowało wielu odbiorców.

Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów GTA San Andreas VR. Nie mamy nawet całkowitej pewności, czy będzie to pełnoprawne odtworzenie San Andreas na potrzeby gogli do wirtualnej rzeczywistości, czy raczej mniejsze doświadczenie jak L.A. Noire VR Case Files. Póki co trzeba zaczekać na więcej konkretów.

Jedyną pewną informacją jest to, że produkcja trafi na gogle Oculus Quest, a więc będzie dostępna ekskluzywnie na platformie Facebooka (a raczej już Meta). Niewykluczone jednak, że później pojawi się na sprzęcie innych producentów gogli VR.

Udostępnij: