GTA San Andreas Postacie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

GTA San Andreas VR jest w dobrych rękach. Wiemy, kto tworzy nowe wcielenie klasyka

Niedawno zapowiedziano GTA San Andreas VR. Teraz oficjalnie potwierdzono, jakie studio zajmie się przygotowaniem tej produkcji.

Tytułem zajmą się deweloperzy, którzy mieli już okazję współpracować z Rockstar Games. To studio Video Games Deluxe mające na swoim koncie L.A. Noire VR Case Files. Współpracę ogłoszono we wpisie na portalu LinkedIn.

Konwersja L.A. Noire spotkała się z dość ciepłym przyjęciem ze strony graczy, choć brakowało jej sporo do ideału. Było to bardzo krótkie i mocno okrojone doświadczenie, które jednak potrafiło sprawić sporo frajdy. Niemniej stosunkowo wysoka cena nie usprawiedliwiała braków w zawartości, co poirytowało wielu odbiorców.

Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów GTA San Andreas VR. Nie mamy nawet całkowitej pewności, czy będzie to pełnoprawne odtworzenie San Andreas na potrzeby gogli do wirtualnej rzeczywistości, czy raczej mniejsze doświadczenie jak L.A. Noire VR Case Files. Póki co trzeba zaczekać na więcej konkretów.

Jedyną pewną informacją jest to, że produkcja trafi na gogle Oculus Quest, a więc będzie dostępna ekskluzywnie na platformie Facebooka (a raczej już Meta). Niewykluczone jednak, że później pojawi się na sprzęcie innych producentów gogli VR.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%