Bobby Kotick, CEO Activision Blizzard, uśmiecha się, żołnierz z Call of Duty: Warzone, CJ w fanowskim projekcie odnowienia GTA San Andreas

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Kotick może odejść z Activision Blizzard, wyciek nowej mapy z Warzone i fanowski remake GTA SA

Bobby Kotick może niebawem ustąpić ze stanowiska CEO Activision Blizzard, jeśli nie uda mu się spełnić postawionego przez siebie warunku. Firma wtedy będzie musiała znaleźć jego następcę. Kto by to mógł być?

Pewien zawiedziony nowym GTA The Trilogy gracz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i od niedługiego czasu pracuje nad własnym remake’iem GTA San Andreas. Jest już pierwsze wideo ukazujące postępy jego prac.

W sieci pojawiło się krótkie wideo fana Call of Duty, który natrafił na dość niecodzienny błąd w Vanguardzie. Ten pozwolił mu udać się w zakątki Caldery, czyli nowej mapy zmierzającej do Warzone. Wymienione i pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%