Twórcy Horizon Forbidden West pomogą Wam zanurzyć się w świecie gry. Zapiszcie datę

Horizon Forbidden West - Aloy nurkuje w morzu
PS4 PS5

Twórcy Horizon Forbidden West niedawno przedstawili graczom maszyny, które spotkamy w grze. Wkrótce otrzymamy kolejną okazję do zapoznania się ze światem tego tytułu, tym razem w dość niecodziennej formie.

Guerilla Games przygotowuje podcast, w którym poznamy bliżej świat Aloy i mechanicznych zwierzaków. Pierwszy odcinek ma zadebiutować 23 listopada, choć nie potwierdzono, na jakich platformach go usłyszymy.

Na początku twórcy gry skupią się na świecie, który możemy znać z Zero Dawn, a najpewniej później przeniesiemy się na Zakazany Zachód. W pierwszym odcinku posłuchamy trochę o samej Aloy.

GAIA Cast to podcast od zespołu Guerrilla, który zanurza się głęboko w uniwersum Horizon.
Nasz pierwszy sezon, skupiający się na Horizon Zero Dawn, zadebiutuje w najbliższy wtorek, 23 listopada, pierwszym odcinkiem: Wszystko o Aloy.

– informuje Guerilla Games na Twitterze

Jeśli nie graliście w Horizon Zero Dawn, a zamierzacie ograć Forbidden West, podcast pomoże Wam oswoić się ze światem przedstawionym w obu grach. Nie poznaliśmy niestety szczegółów kolejnych odcinków, ale przypuszczam, że zawrą one w sobie sporo świeżych informacji o uniwersum Guerilla Games. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na premierę.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie