Twórcy Gotham Knights pracują nad drugim, tajemniczym projektem

Gotham Knights Batgirl
PC PS5 XOne

Gotham Knights to niejedyna pozycja, nad którą pracują twórcy z Warner Bros. Games Montreal. O kolejnym projekcie wiemy jednak niezwykle mało.

W zasadzie to nie wiemy praktycznie nic oprócz tego, że powstaje.

Gotham Knights i jeszcze jedna gra

Twórcy z WB Games Montreal mają najwyraźniej pełne ręce roboty. Wedle najnowszych nieoficjalnych informacji znalezionych w internecie, pracują oni nie tylko nad Gotham Knights, ale także inną, tajemniczą pozycją. Niestety, wiele więcej nie wiemy.

Wszystko zaczęło się od znalezienia na profilu LinkedIn jednego z pracowników studia wzmianek o „niezapowiedzianym projekcie”, który rzekomo powstaje równolegle ze wspomnianymi „Rycerzami Gotham”. Senior artist wyjaśnia, że pracowała głównie nad artystyczną warstwą produkcji.

Źródło: screen z LinkedIn

Współtworzyłam funkcje, główne filary rozgrywki i projekt wraz z dyrektorem kreatywnym, oprócz naszych obecnych obowiązków związanych z Gotham Knights. Zbudowałam również infrastrukturę projektu wraz z produkcją (Art Direction, confluence, Trello, JIRA). Współpracowałam z zespołami zdalnymi przy tworzeniu dema.

Fragment z CV pracownika

Wygląda więc na to, że nowy projekt znajduje się na bardzo wczesnej fazie prac i zapewne dowiemy się o nim więcej, gdy GK już wyjdzie. Pojawia się pytanie – czym jest? Może to być kolejna gra o Batmanie albo kimkolwiek innym z uniwersum DC – w końcu twórcy mają doświadczenie w tym temacie. Być może doczekamy się wskrzeszenia świetnie zapowiadającej się gry ze „starym” Batmanem? Pozostaje nam czekać i liczyć, że „Rycerze Gotham” spełnią pokładane w nich nadzieje.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie