Nowa mapa Call of Duty: Warzone wyciekła przez błąd w grze. Zapowiada się na konkurs snajperów

Call of Duty Warzone - samoloty lecą nad mapą Caldera
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeden z graczy podzielił się na Twitterze bugiem, których pozwolił mu w Vanguard podejrzeć nową mapę do Call of Duty: Warzone. Zobaczcie, jak prezentuje się fragment Caldery na wideo.

Użytkownik Twittera James – JGOD rozejrzał się w trybie widza po mapie Shipment. W odpowiednio oddalonym miejscu natrafił na nowe lokacje, którą jest wyczekiwana Caldera. Zobaczcie krótkie wideo z tej niespodziewanej wizyty. Uwaga – nie obawiajcie się, że modele, światło i tekstury nie wyglądają za dobrze. Twórcy gry na pewno nie wypuszczą Caldery finalnie w takiej formie.

Można wyciągnąć kilka wniosków z powyższego nagrania. Po pierwsze najpewniej w Call of Duty: Warzone gracze nareszcie będą mogli pływać i/lub zostaną dodane pojazdy wodne. Wynika tak z powodu ogromnego zbiornika, w którym znajdują się statki, najpewniej możliwe do eksploracji.

Po drugie przez wymieniony zbiornik wodny spodziewałbym się, że w najbliższych sezonach będą jeszcze bardziej eksploatowane karabiny snajperskie. Te sprawdzą się w takich sytuacjach najlepiej, a zaraz za nimi wyrzutnie rakiet. PM-y, pistolety i inne bronie nie powinny się jakkolwiek sprawdzić w boju, jeśli gracze będą od siebie oddaleni o te ponad 150-200 metrów lub więcej.

Niestety, niedawno świat obiegła wieść o opóźnieniu premiery Caldery w Call of Duty: Warzone. Co prawda, jedynie o tydzień, jednakże znajdzie się wielu graczy zmęczonym już Verdanskiem, którzy chcieli spróbować czegoś nowego. Więcej na temat przesunięcia premiery możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie