Call of Duty Warzone - samoloty lecą nad mapą Caldera

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowa mapa Call of Duty: Warzone wyciekła przez błąd w grze. Zapowiada się na konkurs snajperów

Jeden z graczy podzielił się na Twitterze bugiem, których pozwolił mu w Vanguard podejrzeć nową mapę do Call of Duty: Warzone. Zobaczcie, jak prezentuje się fragment Caldery na wideo.

Użytkownik Twittera James – JGOD rozejrzał się w trybie widza po mapie Shipment. W odpowiednio oddalonym miejscu natrafił na nowe lokacje, którą jest wyczekiwana Caldera. Zobaczcie krótkie wideo z tej niespodziewanej wizyty. Uwaga – nie obawiajcie się, że modele, światło i tekstury nie wyglądają za dobrze. Twórcy gry na pewno nie wypuszczą Caldery finalnie w takiej formie.

Można wyciągnąć kilka wniosków z powyższego nagrania. Po pierwsze najpewniej w Call of Duty: Warzone gracze nareszcie będą mogli pływać i/lub zostaną dodane pojazdy wodne. Wynika tak z powodu ogromnego zbiornika, w którym znajdują się statki, najpewniej możliwe do eksploracji.

Po drugie przez wymieniony zbiornik wodny spodziewałbym się, że w najbliższych sezonach będą jeszcze bardziej eksploatowane karabiny snajperskie. Te sprawdzą się w takich sytuacjach najlepiej, a zaraz za nimi wyrzutnie rakiet. PM-y, pistolety i inne bronie nie powinny się jakkolwiek sprawdzić w boju, jeśli gracze będą od siebie oddaleni o te ponad 150-200 metrów lub więcej.

Niestety, niedawno świat obiegła wieść o opóźnieniu premiery Caldery w Call of Duty: Warzone. Co prawda, jedynie o tydzień, jednakże znajdzie się wielu graczy zmęczonym już Verdanskiem, którzy chcieli spróbować czegoś nowego. Więcej na temat przesunięcia premiery możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%