Call of Duty: Warzone Pacific - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowa mapa do Call of Duty: Warzone ukaże się z opóźnieniem

Niedawno ogłoszono, że Call of Duty: Warzone otrzyma zupełnie nową mapę. Niestety, jej planowana data premiery uległa właśnie zmianie.

Caldera miała pierwotnie ukazać się 2 grudnia bieżącego roku, ale jej debiut przesunięto o tydzień. Świeża lokacja trafi do wszystkich graczy dopiero 9 grudnia, a dobę wcześniej przygodę na nowej mapie rozpoczną posiadacze Call of Duty: Vanguard. Jednocześnie na 8 grudnia opóźniono również start pierwszego sezonu rozgrywek w Vanguard.

Caldera to całkowicie nowa lokacja, która zaoferuje ponad 200 punktów zainteresowania, w tym opustoszałe ruiny, lotnisko, kopalnie, wioski, bazę łodzi podwodnych i wiele, wiele więcej.

Nie potwierdzono, dlaczego nowa zawartość ukaże się z opóźnieniem. Możliwe jednak, że ma to związek z niedawnymi problemami Activision, które zaowocowały krytyką ze strony chociażby szefów PlayStation i Xbox. Pracownicy firmy domagają się zwolnienia jej prezesa, Bobby’ego Koticka i zorganizowali też kilka strajków. Niewykluczone, że nastroje w studiach Activision wpłynęły na prace nad nowościami do Warzone i Vanguard.

Call of Duty: Warzone jest dostępne na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%