0 komentarzy

Wolfenstein: Enemy Territory dostało kampanię single-player. Mod, na który fani czekali 18 lat

Wolfenstein: Enemy Territory było swego czasu szalenie popularną sieciową strzelanką, która nie dostała jednak oczekiwanej kampanii dla jednego gracza. Nowy mod to zmienia.

18 lat czekaliśmy, ale w końcu się doczekaliśmy!

Wolfenstein: Enemy Territory z kampanią dla pojedynczego gracza

W 2003 roku premierę miała jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier multiplayer w historii. Mowa oczywiście o wypuszczonym całkowicie za darmo Wolfenstein: Enemy Territory, który z miejsca stał się hitem, także w naszym kraju. Produkcja nie posiadała jednak wszystkiego, co niegdyś obiecywali twórcy.

ET wyszło za darmo jako zadość uczynienie tego, że deweloperzy zrezygnowali z wcześniej zapowiadanego trybu dla pojedynczego gracza. Activision usprawiedliwiało się tym, że mimo zaangażowania twórców i ich świetnych pomysłów, prace nad kampanią nie toczyły się tak, jak powinny, więc po prostu z tego modułu zrezygnowano. No cóż – mówi się trudno. Teraz jednak, po 18 latach, doczekaliśmy się jego premiery.

A przynajmniej premiery nieoficjalnej wersji single-player’a, bo kampania została stworzona przez jednego z fanów. Wykorzystał on mapy, postacie i broń z kampanii i przeniósł to wszystko w ramy fabularnej historii. Na premierowym zwiastunie wygląda to mniej więcej tak, jak moglibyśmy sobie wyobrażać.

Co ciekawe, dodatkowa możliwość przejścia kampanii w kooperacji zostanie dodana 30 listopada, gdyż aktualnie trwają jej testy. Mod pobierzecie ze Steam Workshop oraz ModDB.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%