Drug Lord Simulator wygląda jak nieślubne dziecko Breaking Bad i GTA

Drug Lord Simulator wygląda jak nieślubne dziecko Breaking Bad i GTA
PC

Studio Sicarius zapowiedziało właśnie swoją najnowszą pozycję. Drug Lord Simulator wygląda kuriozalnie, ale może w tym szaleństwie jest metoda.

Fani Drug Dealer Simulator – oto Drug Lord Simulator!

Drug Lord Simulator na zwiastunie

Jeżeli kręcą Was wszelkiego rodzaju „symulatory” – mamy coś nowego. PlayWay zapowiedział najnowszą pozycję od studia Sicarius, która rodzi słuszne skojarzenia z Breaking Bad, GTA, popularnym Drug Dealer Simulator, a nawet… Cyberpunkiem.

Zapowiedziana gra doczekała się nowego materiału wideo. Na zwiastunie możemy zobaczyć fragmenty z rozgrywki, a także krótkie przedstawienie aktywności, jakie czekają na nas w grze. Wcielimy się w tytułowego barona narkotykowego, który stracił wszystko, dlatego postanawia zacząć ze swoim biznesem od początku. Weźmiemy udział w całym procesie produkcji i dystrybucji różnych narkotyków, a nasza „firma” z czasem stanie się imperium i będziemy musieli walczyć z policją oraz z konkurencją.

Całość wygląda ciekawie ze względu na to, że twórcy obiecują tryb kooperacji, a do tego dostaniemy naszego własnego… psa! Wierny towarzysz ma pomagać w naszych interesach.

Ciekawie zapowiada się również kreacja świata. Na trailerze możemy zapoznać się z dość wymarłym miastem, który nie przypomina tego, co spotkamy na ulicach dzisiejszych metropolii. Zamiast tego twórcy pokusili się o postawienie na cyberpunkowy klimat zajeżdżający nawet lekko postapokalipsą. Jest to co najmniej dziwne rozwiązanie, ale hej – to gra wideo, w której zdarzyć się może wszystko!

Gra dostała już swoją kartę na platformie Steam. Jej premiera wyznaczona została na pierwszy kwartał 2022 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie