0 komentarzy

Drug Lord Simulator wygląda jak nieślubne dziecko Breaking Bad i GTA

Studio Sicarius zapowiedziało właśnie swoją najnowszą pozycję. Drug Lord Simulator wygląda kuriozalnie, ale może w tym szaleństwie jest metoda.

Fani Drug Dealer Simulator – oto Drug Lord Simulator!

Drug Lord Simulator na zwiastunie

Jeżeli kręcą Was wszelkiego rodzaju „symulatory” – mamy coś nowego. PlayWay zapowiedział najnowszą pozycję od studia Sicarius, która rodzi słuszne skojarzenia z Breaking Bad, GTA, popularnym Drug Dealer Simulator, a nawet… Cyberpunkiem.

Zapowiedziana gra doczekała się nowego materiału wideo. Na zwiastunie możemy zobaczyć fragmenty z rozgrywki, a także krótkie przedstawienie aktywności, jakie czekają na nas w grze. Wcielimy się w tytułowego barona narkotykowego, który stracił wszystko, dlatego postanawia zacząć ze swoim biznesem od początku. Weźmiemy udział w całym procesie produkcji i dystrybucji różnych narkotyków, a nasza „firma” z czasem stanie się imperium i będziemy musieli walczyć z policją oraz z konkurencją.

Całość wygląda ciekawie ze względu na to, że twórcy obiecują tryb kooperacji, a do tego dostaniemy naszego własnego… psa! Wierny towarzysz ma pomagać w naszych interesach.

Ciekawie zapowiada się również kreacja świata. Na trailerze możemy zapoznać się z dość wymarłym miastem, który nie przypomina tego, co spotkamy na ulicach dzisiejszych metropolii. Zamiast tego twórcy pokusili się o postawienie na cyberpunkowy klimat zajeżdżający nawet lekko postapokalipsą. Jest to co najmniej dziwne rozwiązanie, ale hej – to gra wideo, w której zdarzyć się może wszystko!

Gra dostała już swoją kartę na platformie Steam. Jej premiera wyznaczona została na pierwszy kwartał 2022 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%