farming simulator 22
0 komentarzy

Farming Simulator 22 na premierowym zwiastunie. Twórcy przygotowali nowości dla fanów

Farming Simulator 22 to zapewne kolejna udana pozycja od Giants Software. Choć raczej nie mamy co spodziewać się rewolucji, twórcy pokusili się o nowości.

Jeżeli męczą Was już te wszystkie strzelanki i bijatyki – może warto poświęcić czas na rozwój naszej farmy?

Faming Simulator 22 na premierowym zwiastunie

Farming Simulator to seria tyle gwarantująca odsapnięcie od gonienia za statystykami w innych grach, co w pewien sposób rewolucyjna. W końcu jej popularność bezpośrednio przełożyła się na boom na wszelkiego rodzaju „symulatory”, także te dziwaczne.

Najnowszej część cenionej serii wygląda raczej jak pozycja, która zadowoli fanów i być może skłoni paru nowych graczy do zainteresowania się tytułem, ale nie wprowadza zbyt dużej rewolucji. Twórcy zarzekają się, że usprawnili wiele mechanik, dodali także jedną, dość istotną, nowość.

Premiera gry wyznaczona została właśnie na dzisiaj – 22 listopada 2021 roku. Gracze już teraz mogą więc rozpocząć budowę i rozwój własnej farmy, a my z tej okazji otrzymaliśmy zwiastun. Narrator wyjaśnia w nim, że również był gamerem, ale postanowił zagrać w symulator farmy, aby odpocząć od innych pozycji. Nie da się ukryć, że to chyba jeden z głównych powodów popularności cyklu.

Na zwiastunie możemy obejrzeć w zasadzie wszystko to, za co gracze pokochali serię. W Farming Simulator 22 będziemy mogli budować i dbać o farmę, zająć się trzodą, a także leśnictwem. Do tego nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyli do nas znajomi. Prawdziwą nowością jest wprowadzenie cyklu pór roku, który może nieźle namieszać w naszych planach. Gra wyszła na PC (Steam i EGS), XSX i XSS, XONE, PS4 i PS5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%