Babylon's Fall - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowa rozgrywka z Babylon’s Fall nie ucieszyła zbyt wielu graczy

W sieci udostępniono dwanaście minut nowej rozgrywki z nadchodzącego Babylon’s Fall. Gra wygląda coraz lepiej, ale i tak jest krytykowana przez niektórych graczy.

Ostatnio widzieliśmy ten tytuł na tegorocznych targach E3. Od tego czasu doczekał się on ulepszeń oprawy i rozgrywki. Najnowszy dwunastominutowy materiał prezentuje kilka efektownych scen akcji oraz eksplorację całkiem urokliwych miejscówek. Choć oprawa wygląda zauważalnie lepiej, zachowała swój nietypowy styl.

Produkcja zbiera baty za fakt, że jest grą-usługą. Pierwotnie miał to być tytuł przeznaczony dla jednego gracza, ale wydawca zmienił zdanie i zdecydował się na ciągły rozwój produkcji. Przypadki takich gier jak Marvel’s Avengers i Outriders (które również wydało Square Enix) pokazują, że nie zawsze jest to opłacalna ścieżka.

Sprawa jest o tyle przykra, że za grę odpowiada Platinum Games. Studio słynie z mocnych przygód dla jednego gracza takich jak Bayonetta, NieR: Automata i Metal Gear Rising: Revengence, a teraz musi zająć się nie do końca tym, czego oczekują fani zespołu.

Babylon’s Fall ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Nie poznaliśmy jeszcze daty premiery tego tytułu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%