Nowa rozgrywka z Babylon’s Fall nie ucieszyła zbyt wielu graczy

Babylon's Fall - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W sieci udostępniono dwanaście minut nowej rozgrywki z nadchodzącego Babylon’s Fall. Gra wygląda coraz lepiej, ale i tak jest krytykowana przez niektórych graczy.

Ostatnio widzieliśmy ten tytuł na tegorocznych targach E3. Od tego czasu doczekał się on ulepszeń oprawy i rozgrywki. Najnowszy dwunastominutowy materiał prezentuje kilka efektownych scen akcji oraz eksplorację całkiem urokliwych miejscówek. Choć oprawa wygląda zauważalnie lepiej, zachowała swój nietypowy styl.

Produkcja zbiera baty za fakt, że jest grą-usługą. Pierwotnie miał to być tytuł przeznaczony dla jednego gracza, ale wydawca zmienił zdanie i zdecydował się na ciągły rozwój produkcji. Przypadki takich gier jak Marvel’s Avengers i Outriders (które również wydało Square Enix) pokazują, że nie zawsze jest to opłacalna ścieżka.

Sprawa jest o tyle przykra, że za grę odpowiada Platinum Games. Studio słynie z mocnych przygód dla jednego gracza takich jak Bayonetta, NieR: Automata i Metal Gear Rising: Revengence, a teraz musi zająć się nie do końca tym, czego oczekują fani zespołu.

Babylon’s Fall ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Nie poznaliśmy jeszcze daty premiery tego tytułu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie