State of Play - PlayStation - nowe gry

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Kto chce zostać najlepszym rolnikiem 2022 roku?

Szukacie czegoś do ogrania na PS4 lub PS5? Tak się składa, że w tym tygodniu debiutują m.in 3 nowe gry, na które warto poświęcić swój czas i budżet.

Już dziś premierę ma Farming Simulator 22 (PS5, PS4), czyli kolejna odsłona kochanej przez wielu polskich graczy symulatora farmy. W tej odsłonie przeniesiecie się do jednej z trzech scenerii w Europie i w Ameryce. Rolnictwo, hodowla zwierząt, a nawet leśnictwo czekają na Was.

Death’s Door (PS5, PS4) wejdzie do PS Store we wtorek, 23 listopada. Można powiedzieć, że to jedna z najlepszych „klasycznych Zeld” ostatnich lat. To świat RPG fantasy, w którym wcielacie się w kruka zbierającego dusze. Niby przyziemna praca, ale szybko się komplikuje, gdy złodziej postanawia ukraść Wam jedną z nich i uciec w siną dal.

Czy mamy na sali fanów produkcji sportowych? Tak się składa, że w czwartek, 25 listopada, odbędzie się premiera Cricket 22 (PS4, PS5), czyli tytułu skupiającego się na grze w krykieta. Weźcie udział w turnieju na licencji Ashes i sprawdźcie swoje możliwości.

Jak Wam podobają się nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia? Jeśli gracie także na innych platformach, na pewno zainteresują Was także pozostałe premiery. Pełną listę znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%