GTA The Trilogy The Definitive Edition wygląda znacznie lepiej. Gra dostała tekstury HD

gta the trilogy mod tekstury hd
PC

GTA The Trilogy The Definitive Edition nie wyszło może tak, jak chcieliby fani, ale moderzy mogą znacznie poprawić produkcję. Tym razem powstały tekstury w wyższej rozdzielczości.

Nowe-stare GTA The Trilogy wydaje się nie wyglądać może tak okazale, ale jest na to prosty sposób.

GTA The Trilogy The Definitive Edition z teksturami w wysokiej rozdzielczości

Rockstar i Groove Street Games mają ostatnio sporo na głowie. Wszystko przez koszmary wręcz odbiór zremasterowanych trzech pierwszych trójwymiarowych części serii GTA. Mamy tu potężne bugi, dziwaczne rozwiązania i po prostu niepasującą do legendy jakość.

Na szczęście z pomocą przychodzą moderzy. Twórcy modyfikacji usprawnili już grę, dodając do niej wycięte utwory, a także poprawiając koszmary deszcz. Tym razem w obroty wzięli tekstury.

Dwóch moderów stworzyło trzy różne paczki tekstur w wysokiej rozdzielczości odpowiednio dla każdej części trylogii: “trójki”, Vice City oraz San Andreas. Chyba największą różnicę widać w starusieńkim GTA III, w którym drogi w końcu wyglądają tak, jak powinny. GTA San Andreas z podmienionymi teksturami wydaje się znacznie żywsze i trochę bardziej nowoczesne. Vice City zaś… wygląda po prostu lepiej, a przynajmniej jeżeli chodzi o wspomniane już drogi.

Mody pobierzecie odpowiednio z tego, tego oraz tego miejsca z NexusMods. Warto również wspomnieć, że gra ostatnio dostała kolejną aktualizację, w której poprawiono naprawdę sporo bugów. Oby tak dalej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie