Promocje dnia – tańsze telewizory, Mafia Remake od 69 zł na konsole oraz Xbox Game Pass na 3 miesiące taniej

promocje dnia 22 listopada
PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Black Week trwa, a nasz dział „Promocje” cały czas wybiera dla Was najciekawsze okazje dnia. My z kolei zebraliśmy trzy najlepsze – Mafia Remake, telewizory i Xbox Game Pass taniej.

Aż boję się, co może pojawić się na samo Black Friday…

Telewizor od 1699 zł

W RTV Euro AGD możemy znaleźć szereg przecenionych telewizorów, w tym świetny model od Toshiby za 1699 zł. W sam raz, jeżeli planujecie zakup konsoli, ale już ją macie, a oczekujecie prawdziwiego next-genowego doświadczenia.

Mafia – Edycja Ostateczna i cała Trylogia na konsole

Remake Mafii nie jest tym, czym okazało się być odświeżone GTA. Genialna pozycja od 2K Czech doczekała się imponujących zmian. Do wyboru wyłącznie „jedynka” albo wariant ze wszystkimi częściami (z czego pozostałe to akurat remastery).

Xbox Game Pass taniej

Wiemy, jak świetne pozycje da się odnaleźć w katalogu Xbox Game Pass. Oferta jest tym bardziej imponująca, gdy weźmiemy pod uwagę, że subskrypcję zakupimy taniej. Tym razem promocję przygotowało RTV Euro AGD.

To nie wszystko – poniżej reszta ciekawych ofert dnia. Wśród nich m.in. myszki i klawiatury gamingowe, rekordowo niska cena Deathloop na konsole i wstęp do Black Friday na GOG:

Chcecie więcej świetnych ofert? Polecamy więc zaglądać do naszego działu „Promocje„!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie