PS Plus grudzień 2021

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nie oczekujcie ogłoszenia PS Plus na grudzień 2021 w tym miesiącu

Na zapowiedź oferty PS Plus grudzień 2021 poczekamy aż do przyszłego miesiąca. Jej ujawnienie nastąpi dopiero na samym początku grudnia.

Ujawnienie najnowszej oferty PlayStation Plus musimy poczekać aż do 1 grudnia. Sony powinno ogłosić zestaw zimowych gier po południu, najpewniej po godzinie 17:30, choć niewykluczone, że zapowiedź pojawi się wcześniej lub później. Nie wiemy też ile otrzymamy gier na każdą z platform PlayStation – zazwyczaj były to dwa tytuły na PS4 i jedna gra na PS5. Produkcje będzie można odebrać od 7 grudnia.

Możliwe natomiast, że poznaliśmy pierwszą grę, która trafi do PS Plus na grudzień 2021. Niewykluczone, że będzie to Heavenly Bodies. Za typem tym stoi fakt, że gra debiutuje w ten sam dzień, kiedy udostępnione zostaną plusowe gry. Dodatkowo Sony zaangażowało się w promowanie tego tytułu, czym wzmacnia przypuszczenia, że trafi on do usługi w grudniu.

Niemniej pełna oferta PS Plus na grudzień wciąż pozostaje tajemnicą. Na jej ujawnienie musimy jeszcze trochę poczekać i miejmy nadzieję, że cierpliwość się opłaci. Ostatnie oferty zdaniem wielu graczy pozostawiały sporo do życzenia. Zakończenie 2021 roku mocnym zestawem gier dla subskrybentów PS Plus byłoby miłą niespodzianką.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%