Nie oczekujcie ogłoszenia PS Plus na grudzień 2021 w tym miesiącu

PS Plus grudzień 2021
PS4 PS5

Na zapowiedź oferty PS Plus grudzień 2021 poczekamy aż do przyszłego miesiąca. Jej ujawnienie nastąpi dopiero na samym początku grudnia.

Ujawnienie najnowszej oferty PlayStation Plus musimy poczekać aż do 1 grudnia. Sony powinno ogłosić zestaw zimowych gier po południu, najpewniej po godzinie 17:30, choć niewykluczone, że zapowiedź pojawi się wcześniej lub później. Nie wiemy też ile otrzymamy gier na każdą z platform PlayStation – zazwyczaj były to dwa tytuły na PS4 i jedna gra na PS5. Produkcje będzie można odebrać od 7 grudnia.

Możliwe natomiast, że poznaliśmy pierwszą grę, która trafi do PS Plus na grudzień 2021. Niewykluczone, że będzie to Heavenly Bodies. Za typem tym stoi fakt, że gra debiutuje w ten sam dzień, kiedy udostępnione zostaną plusowe gry. Dodatkowo Sony zaangażowało się w promowanie tego tytułu, czym wzmacnia przypuszczenia, że trafi on do usługi w grudniu.

Niemniej pełna oferta PS Plus na grudzień wciąż pozostaje tajemnicą. Na jej ujawnienie musimy jeszcze trochę poczekać i miejmy nadzieję, że cierpliwość się opłaci. Ostatnie oferty zdaniem wielu graczy pozostawiały sporo do życzenia. Zakończenie 2021 roku mocnym zestawem gier dla subskrybentów PS Plus byłoby miłą niespodzianką.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie