Activision Blizzard - logo na tle World of Warcraft

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Szef Activision Blizzard ma rozważać odejście z firmy, ale pod jednym warunkiem

Problemów w Activision Blizzard ciąg dalszy. Bobby Kotick, obecny CEO firmy, rzeczywiście może niebawem ustąpić ustąpić ze swojego stanowiska. Stanie się tak, jeśli nie uda mu się spełnić pewnego warunku.

Jak informuje Wall Street Journal, Bobby Kotick w zeszłym tygodniu odbył kilka spotkań z pracownikami Activision i Blizzarda. Podczas tego z piątku poinformował swoich współpracowników, że rozważa odejście, jeżeli „nie pozbędzie się szybko złego postępowania”, o którym od wielu tygodni słyszy się w kwestii AB.

Bez wątpienia słowa Koticka są ważnym kamieniem milowym dla osób, które podpisały się pod petycją z prośbą o usunięcie Koticka ze stanowiska dyrektora generalnego Activision Blizzard. Pod koniec ubiegłego tygodnia pod wymienionym dokumentem podpisało się ponad 1200 pracowników.

Ciężko stwierdzić, jak potoczą się dalsze losy Koticka, samego Activision Blizzard i poszkodowanych pracowników. Widać, że problemy firmy słyszane są nie tylko przez media, ale także przez największe growe firmy. Kilka dni temu swoje oburzenie wyraził sam Phil Spencer. Cóż, nikogo nie powinno to dziwić, ponieważ takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%