Szef Activision Blizzard ma rozważać odejście z firmy, ale pod jednym warunkiem

Activision Blizzard - logo na tle World of Warcraft
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Problemów w Activision Blizzard ciąg dalszy. Bobby Kotick, obecny CEO firmy, rzeczywiście może niebawem ustąpić ustąpić ze swojego stanowiska. Stanie się tak, jeśli nie uda mu się spełnić pewnego warunku.

Jak informuje Wall Street Journal, Bobby Kotick w zeszłym tygodniu odbył kilka spotkań z pracownikami Activision i Blizzarda. Podczas tego z piątku poinformował swoich współpracowników, że rozważa odejście, jeżeli „nie pozbędzie się szybko złego postępowania”, o którym od wielu tygodni słyszy się w kwestii AB.

Bez wątpienia słowa Koticka są ważnym kamieniem milowym dla osób, które podpisały się pod petycją z prośbą o usunięcie Koticka ze stanowiska dyrektora generalnego Activision Blizzard. Pod koniec ubiegłego tygodnia pod wymienionym dokumentem podpisało się ponad 1200 pracowników.

Ciężko stwierdzić, jak potoczą się dalsze losy Koticka, samego Activision Blizzard i poszkodowanych pracowników. Widać, że problemy firmy słyszane są nie tylko przez media, ale także przez największe growe firmy. Kilka dni temu swoje oburzenie wyraził sam Phil Spencer. Cóż, nikogo nie powinno to dziwić, ponieważ takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie