Spider-Man „tańczy breakdance” na nowym gameplay’u z Marvel’s Avengers

Marvel's Avengers - Spider-Man - PG
PS4 PS5

Do sieci trafił nowy fragment rozgrywki z nadchodzącego dodatku do Marvel’s Avengers. Zobaczcie, jak prezentuje się w akcji Spider-Man i co wyróżnia go na tle innych grywalnych superbohaterów.

Kanał zagranicznego oddziału IGN-u opublikował dziś 5-minutowe wideo, w którym pokazano Spidey’a w akcji. Najpopularniejszy superbohater na świecie pojawi się w Marvel’s Avengers już 30 listopada, jednakże nie oczekujcie po jego DLC nowej kampanii fabularnej. Mimo jej braku, warto będzie powrócić do gry na PS4 i PS5, ponieważ umiejętności Parkera wyglądają naprawdę interesująco.

Szczególnie przypadł mi do gustu przerysowany sposób poruszania się herosa. Jego ruchy wyglądają, jakby przeskakiwało się z kartki na kartkę komiksu, ponieważ animacje w kluczowych momentach chwilowo zwalniają.

Dodając do tego super siłę Parkera, która pozwala mu energicznie wykonywać wygibasy, całość wygląda niezwykle kiczowato. I świetnie! Ten „breakdance” wśród ataków oddaje klimat znany z Marvel Comics, więc fani tego medium powinni się ucieszyć.

Spider-Man w grze posiada również kilka wartych uwagi umiejętności. Może masowo opryskiwać siecią przeciwników, a także wysłać pomocniczego drona na zwiad lub użyć go w walce. Do ultimate’a nie do końca jestem przekonany. Heros tworzy ogromną kulę z sieci, która zadaje spore obrażenia. Zamiast tego widziałbym np. wyskok w powietrze i masowe oplątanie siecią większej liczby przeciwników.

A Wy macie jakieś inne pomysły? Co sądzicie o Spider-Manie w takim wydaniu?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie