Skyrim Anniversary Edition ma bugi, które uniemożliwiają grę. Bethesda zapowiada aktualizację

Skyrim - screen z gry przedstawiajacy walkę
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Bethesda zdradziła, że już niedługo powinniśmy spodziewać się aktualizacji do Skyrim Anniversary Edition. Gra dla niektórych jest teraz niegrywalna.

Deweloperzy obiecują naprawę „najbardziej kompletnego wydania” Skyrim.

Skyrim Anniversary Edition ma psujące radość bugi

Fani Skyrima zapewne czekali na wydanie tej edycji od jej pierwszych zapowiedzi. Twórcy z okazji 10-lecia tytułu zebrali wszystkie dodatki, najważniejsze usprawnienia i dodali kolejne nowości, aby zagwarantować znane nam, ale i tak lepsze i „pełniejsze” doświadczenie.

Gra posiada ogrom zawartości, ale co z tego, skoro niektórzy wciąż nie mogą się nimi cieszyć? Fani informują o problemach z uruchomieniem gry, gdy w trakcie wczytywania zapisu pojawia się czarny ekran. I nic więcej. Pustka.

Psujący grę glitch został szybko skojarzony z modami, które nie współpracują z najnowszą edycją gry. Problem w tym, że chwilę później o usterce zaczęli donosić właściciele PS4. Ci ostatnio zresztą mają jeszcze więcej problemów. Wśród nich warto wymienić niekończący się ekran ładowania i dziwny bug, który wymaga zwolnienia dodatkowych 0 kb pamięci.

Bethesda nie jest ślepa na wołania fanów. Szybko zapowiedziano nową aktualizację, która ma wyeliminować dotkliwe błędy.

Zespół pracuje nad poprawkami do tych błędów (trwa to trochę dłużej, niż byśmy chcieli) i mamy nadzieję, że uda nam się je rozwiązać tak szybko, jak to możliwe.

Bethesda

Firma zapowiada, że nowy patch powinien najszybciej pojawić się gdzieś na początku tego tygodnia, więc… w ciągu być może nawet godzin. Z pewnością poinformujemy Was, gdy będzie dostępny do pobrania.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie