Kratos z God of War w lesie, Geralt i Vi z Wiedźmin 3: Dziki Gon i Cyberpunk 2077 oraz Gordon Freeman z Half-Life 2

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – next-genowy Wiedźmin i CP2077 opóźnione, ogromny patch do Half Life 2 i GoW zawita na Steama

CD Projekt RED wydało dzisiaj oświadczenie w sprawie next-genowych wersji produkcji Wiedźmin 3: Dziki Gon i Cyberpunk 2077. Niestety, ich premiery zostały opóźnione o kilka miesiecy.

Ulepszona wersja God of War trafi na platformę Steam na początku 2022 roku. Dzieło Santa Monica Studio doczekało się kilku zmian na korzyść, w tym wsparcia dla rozdzielczości 4K, nielimitowanych FPS-ów oraz technologii od Nvidia. Skorzystają też gracze z szerokimi monitorami.

Nieoczekiwanie Half-Life 2 został zaktualizowany o garść poprawek. Te mają na celu przygotować pozycję na premierę Steam Decka, czyli przenośnego komputera do grania od Valve. Powyższe i pozostałe newsy znajdziecie w liście poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%