Wiedźmin 3 i Cyberpunk 2077 na next-geny ponownie opóźnione

Cyberpunk 2077 - Wiedźmin 3 - next gen opóźnione - PG
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Produkcje od CD Projekt RED są chyba przeklęte. Doszło do opóźnienia next-genowych wydań gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i Cyberpunk 2077. Tytuły trafią w nasze ręce dopiero w 2022 roku.

Mamy ważną wiadomość dotyczącą aktualizacji następnej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsole i PC. W oparciu o zalecenia zespołów nadzorujących rozwój obu gier, zdecydowaliśmy się przesunąć ich premiery na 2022 rok.

Naszym obecnym celem dla Cyberpunk 2077 jest pierwszy kwartał 2022 roku, a dla Wiedźmin 3: Dziki Gon drugi kwartał 2022 roku.

Przepraszamy za przedłużające się oczekiwanie, ale chcemy to naprawić.

– pisze CD Projekt RED na twitterze

Oznacza to, że rzeczywiście ostatnie pogłoski o tym, że CD Projekt RED może nie wyrobić się z przygotowaniem next-genowych wersji okazały się rzeczywistością. Przedstawiciel firmy niedawno informował o staraniach pracowników, aby dostarczyć wymienione gry jeszcze w tym roku. Niestety, będzie trzeba poczekać, szczególnie długo w przypadku gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Cóż, nikt jednak nie chciałby na premierę tytułów otrzymać powtórki ze stanu CP2077 z grudnia 2020 roku. Liczmy wszyscy, że ten dodatkowy czas pomoże polskim dziełom i już za kilka miesięcy wszyscy raz jeszcze powrócimy w dobrym nastroju do Night City i świata Geralta z Rivii.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie