Xbox organizuje specjalne wydarzenie z okazji 20-lecia marki. Znamy szczegóły

halo 20 lecie xbox-min (1)
X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Specjalne internetowe wydarzenie odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Xbox poinformował, czego możemy się spodziewać.

Xbox dumnie obchodzi 20-lecie marki, wypuszczając co chwilę kolekcjonerskie gadżety czy specjalne edycje sprzętu. Zapowiedziano właśnie nowy event.

Wydarzenie Xbox z okazji 20-lecia marki

Dokładnie 20 lat po tym, gdy pierwsza wersja konsoli zadebiutowała dla graczy, odbędzie się specjalne wydarzenie mające celebrować wyjątkową datę. Microsoft ogłosił, iż 20-lecie marki będzie transmitowane na żywo 15 listopada 2021 roku o godzinie 19:00. Warto pamiętać, że show skupi się nie tylko na sprzęcie, ale też grach z serii Halo.

Zapraszamy do przyłączenia się do nas 15 listopada, aby uczcić 20. rocznicę powstania konsoli Xbox i gry Halo za pomocą interesującej, cyfrowej transmisji dla fanów z całego świata.

Xbox

Jeżeli jednak spodziewacie się nowych ogłoszeń związanych z grami, firma zdecydowała się rozwiać jakiekolwiek wątpliwości. Wyjaśniono, że nie zostanie zapowiedziana żadna nowa produkcja.

Nie ogłosimy żadnych nowych gier, ale rocznicowa transmisja będzie specjalnym spojrzeniem wstecz na 20 lat istnienia konsoli. Więcej szczegółów podamy wkrótce, więc bądźcie czujni.

Xbox

Mówi się trudno, ale to wcale nie oznacza, że firma nie pokaże nic nowego. Już od dłuższego czasu Xbox zajął się obchodami na poważnie. We współpracy z Adidasem stworzono wyjątkowe buty, zaprezentowano również limitowane peryferia pokroju kontrolerów czy zestawów słuchawkowych. Z pewnością dostaniemy więcej zapowiedzi związanych z gadżetami na 20-lecie.

Warto też wspomnieć o przeciekach zdradzonych przez współzałożyciela XboxEra, Nicka Bakera, który niedawno twierdził, że firma niedługo zapowie kolejne nowości do swojego programu wstecznej kompatybilności. Więcej gier z pierwszego Xboxa i X360 trafić ma na najnowszą generację. Specjalny event wydaje się idealną okazją, aby poinformować o tym graczy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie