Netflix pierwszy raz w historii pozwoli na streamowanie serialu na Twitchu

Netflix - logo na niebieskiej supernowie
Filmy i seriale

Na początku nadchodzącego miesiąca na platformie Netflix zostanie udostępniony serial Arcane, który przedstawia historię dziejącą się w świecie League of Legends. Okazuje się, że będzie można retransmitować pierwszy epizod na Twitchu.

Pomysł idealnie komponuje się z popularnością gry, na której bazuje sam serial. Ta przecież od wielu lat króluje na Twitchu. Bez wątpienia wspólne oglądanie z ulubionymi streamerami początku animacji zgłębiającej relację dwóch kojarzonych championek z LoL-a, to dobry sposób na promowanie premiery.

Przeżyj pierwszy odcinek #Arcane z Twoimi ulubionymi streamerami, reprezentującymi 40+ krajów i nadającymi w 20+ językach na Twitchu.

Runeterra czeka, do zobaczenia 6 listopada.

– czytamy we wpisie na Twitterze z profilu Arcane

Zainteresowanie głębszym storytellingiem ze strony naszej globalnej bazy graczy odegrało dużą rolę w naszej decyzji o stworzeniu Arcane, więc to jedyne słuszne, że będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek Arcane razem jako społeczność. Projektując to wydarzenie, chcieliśmy połączyć tradycyjną rozrywkę z innowacyjnym, cyfrowym podejściem, które zwiększa dostęp dla graczy z całego świata, tworząc coś nowego, czym ludzie mogą się wspólnie cieszyć.

– pisze Brandon Miao, Cross-Product Experiences and Partnerships Lead w Riot Games

Co jak co, ale Netflix w listopadzie doczeka się wielu dobrze zapowiadających się produkcji, choć nie będę ukrywał, że na ten moment długo wyczekiwane przeze mnie Arcane króluje na szczycie mojej listy zbliżających się must watchy. A Wy planujecie dać szansę Vi i Jinx?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie