BloodRayne ReVamped - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

BloodRayne ReVamped z datą premiery. Ujawniono pełnokrwiste ulepszenia

Niedawna zapowiedź BloodRayne ReVamped była miłym zaskoczeniem. Teraz twórcy odświeżeń podzielili się szczegółami nadchodzących produkcji.

Z remasterami zapoznamy się jeszcze w tym roku – obie gry ukażą się w ulepszonym wydaniu już 18 listopada. Zagramy na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Jeśli gracie na PC, już teraz możecie zapoznać się z wersją Terminal Cut.

Wydanie na nowsze konsole to nie lada gratka dla fanów marki. Twórcy zadbali o liczne usprawnienia, które wzbogacą stronę wizualną obu odsłon serii. Oto niektóre nowości, które ujrzymy w odświeżonych wersjach dwóch tytułów:

  • Wsparcie dla wyższych rozdzielczości wyświetlania, aż po 4K
  • Przeskalowane przerywniki filmowe
  • Ulepszenia oświetlenia
  • Usprawnienia silnika mające pomóc we wsparciu nieskompresowanych tekstur
  • Poprawione efekty jak odbicia, woda, mgła i cienie

Co więcej, BloodRayne ReVamped otrzyma specjalna wydania pudełkowe na Nintendo Switch i PlayStation 4. Ich dystrybucją zajmie się Limited Run Games. Jeśli chcecie postawić sobie przygody Rayne na półce, teraz będziecie mieć ku temu świetną okazję. Trzeba też przyznać, że wydania kolekcjonerskie prezentują się znakomicie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%