Aktualizacja 21.02-04.03.00 do PS5 już dostępna. Co nowego?

Zbliżenie na front PS5 od boku
PS5

Po olbrzymim wrześniowym patchu do PS5 Sony wypuściło kolejną już aktualizację. Poprawka o numerze 21.02-04.03.00 wymierzona jest w szeroko pojętą stabilność systemu.

Posiadacze PlayStation 5 raczej nie mają powodów do martwienia się o komfort korzystania ze sprzętu. Właśnie dostaliśmy kolejną już poprawkę.

PS5 z aktualizacją 21.02-04.03.00

Sony w ubiegłym miesiącu dostarczyło nam naprawdę pokaźną listę nowości. Wrześniowy patch do PlayStation 5 dodał m.in. możliwość rozbudowania sprzętu o pamięć masową SSD M.2 czy obsługę dźwięku 3D dla głośników telewizyjnych. Tamta aktualizacja ważyła aż 913 MB. Późniejsze poprawki zajmowały tyle samo, a dzisiejszy update to także 913,5 MB. Wychodzi więc na to, że Sony chce załatać wszelkie błędy, które mogły wyniknąć z poprzednich łatek.

Dzisiejszy patch przypomina to, co mogliśmy pobierać na początku miesiąca, gdyż nie tylko wprowadza nowości, co po prostu wymierzony jest w poprawkę stabilności i wydajności systemu.

„Ta aktualizacja oprogramowania systemu poprawia wydajność systemu” – czytamy w opisie. Oznacza to, że nowy firmware 21.02-04.03.00 ma przede wszystkim zapewnić większy komfort użytkowania konsoli.

Nowa wersja firmware’u powinna ściągnąć się na Wasze konsole automatycznie. Niewykluczone, że w kolejnych tygodniach Sony zaprezentuje jeszcze więcej udogodnień i poprawek.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie