Darksiders Genesis - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Darksiders 4 czy igranie z uczuciami fanów? Wydawca przypomina o marce

Możliwe, że THQ Nordic powoli szykuje graczy na Darksiders 4 lub po prostu sobie żartuje. Opublikowano ciekawe posty na Twitterze.

Pierwszy z nich prezentuje Czterech Jeźdźców Apokalipsy, z czego tym najbardziej wyróżnionym jest Wojna. Całość utrzymano w niebieskim kolorze.

Drugi post to żartobliwa ankieta, w której twórcy pytają graczy, jaka jest ich ulubiona postać z (oczywiście nieistniejącego) Lighsiders. Do wyboru mamy: Życie, Harmonię, Pokój i Spokój.

Powyższy wpis może, ale nie musi, być sugestią, że Darksiders 4 jest w produkcji. Warto przypomnieć, że ostatnią odsłoną cyklu był spin-off nazwany Genesis, w którym wcielaliśmy się (zależnie od sytuacji) w Waśń lub Wojnę. Teoretycznie jedynym Jeźdźcem Apokalipsy bez własnej, głównej odsłony serii wciąż pozostaje Waśń. Gracze spekulują, że twórcy mogą wydać Darksiders 4, a następnie, w Darksiders 5, zaserwować nam przygodę wszystkich czterech Jeźdźców.

Niemniej załączone powyżej posty mogą być jedynie żartem lub standardowym przypomnieniem o marce. Jeśli jednak wydawca przypomina o lubianej, choć nie sprzedającej się wybitnie dobrze serii, jest to jak najbardziej dobry znak.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%