No Man’s Sky na Halloween zamieni się w Diunę. Pokierujemy wielkimi czerwiami

No Man's Sky czerwie
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

No Man’s Sky dostało właśnie nową aktualizację. Twórcy z Hello Games przedstawili zawartość piątej Ekspedycji, która wylądowała w sam raz na Halloween.

No Man’s Sky niejako połaczyło się z największą premierą kinową roku, czyli Diuną Denisa Villeneuve. Do gry trafiły przerażające czerwie.

Fabularna aktualizacja do No Man’s Sky na Halloween

Produkcja od Hello Games wciąż jest rozwijana. Po „naprawieniu” gry, która cierpiała na poważne problemy po debiucie, twórcy regularnie oddają w ręce graczy nową zawartość. Ostatnio doczekaliśmy się aktualizacji Frontiers, dzięki której każdy może zostać kosmicznym burmistrzem w swoim własnym mieście.

Nowa, piąta już Ekspedycja jest pierwszą, która dodaje wątki fabularne. W ramach trybu, w który zagramy wspólnie ze znajomymi, trafimy na planetę Wasan. To dość straszne miejsce, gdyż pustynna planeta została nawiedzona przez gigantyczne, kosmiczne czerwie.

Wielkie potwory niszczą ekosystem i topografię planety, dlatego też zadaniem graczy będzie zniszczenie „głodnych macek” powstających w miejscach, z których wychodzą czerwie. Tam też zbierzemy odpowiednie próbki do badań.

Ekspedycja 5: Powstanie doda do gry także nowe mechaniki i ulepszy istniejące rzeczy. Meteory, efekty cząsteczkowe, wybuchy i dym zostały poprawione, aby wyglądały bardziej naturalnie. Oprócz tego w ręce graczy oddano czerwie, które teraz można ujeżdżać. Co ciekawe, specyficzne zwierzęta doczekały się również kosmetycznych zmian w wyglądzie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie