Stinky Company Simulator - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wybiło szambo, a miasto zasypały śmieci. W nowej polskiej grze wcielisz się w czyściciela

Zapowiedziano polskie Stinky Company Simulator. W grze wcielimy się w szambiarza lub śmieciarza i poprowadzimy brudny interes.

Za produkcję odpowiada studio Glob Games, które pracowało chociażby nad Accident. Wydawcą tego tytułu jest Game Box należące to Ultimate Games.

Gra pozwoli nam na pokierowanie interesem czyściciela, który dba o porządek na ulicach miasta. Co ciekawe, pojawią się nawet… wybory moralne. W grze o śmieciarzach. Gameplay ma opierać się na wykonywaniu zleceń, zarządzaniu interesem i oczywiście oczyszczaniu miasta z wszelakich brudów. To w końcu „symulator”.

W Stinky Company Simulator stawiamy na zróżnicowaną rozgrywkę, gdzie głównym motywem będzie rozwijanie biznesu. Pojawią się np. intrygujące mini-gierki związane z naprawą szamba, ale i akcje wymierzone w konkurencję. Nie zabraknie też różnych wydarzeń losowych, a gracz czasem stanie przed wyborem moralnym i będzie musiał zdecydować, w jaki sposób postąpić. Chcemy jednocześnie dać graczom dużo swobody, więc dostępne lokacje można będzie zwiedzać bez ograniczeń.

– powiedział Bartosz Supeł, CEO Game Box
Źródło: Informacja prasowa

Premiera Stinky Company Simulator ma mieć miejsce na przełomie 2022 i 2023 roku. Tytuł docelowo ukaże się na PC, ale planowane są też wersje na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Produkcję Glob Games można już dodać do listy życzeń na platformie Steam.

Poniżej znajdziecie zwiastun gry. Trzeba przyznać, że twórcom udało się przygotować całkiem przyjemną dla oka oprawę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%