Wybiło szambo, a miasto zasypały śmieci. W nowej polskiej grze wcielisz się w czyściciela

Stinky Company Simulator - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Zapowiedziano polskie Stinky Company Simulator. W grze wcielimy się w szambiarza lub śmieciarza i poprowadzimy brudny interes.

Za produkcję odpowiada studio Glob Games, które pracowało chociażby nad Accident. Wydawcą tego tytułu jest Game Box należące to Ultimate Games.

Gra pozwoli nam na pokierowanie interesem czyściciela, który dba o porządek na ulicach miasta. Co ciekawe, pojawią się nawet… wybory moralne. W grze o śmieciarzach. Gameplay ma opierać się na wykonywaniu zleceń, zarządzaniu interesem i oczywiście oczyszczaniu miasta z wszelakich brudów. To w końcu „symulator”.

W Stinky Company Simulator stawiamy na zróżnicowaną rozgrywkę, gdzie głównym motywem będzie rozwijanie biznesu. Pojawią się np. intrygujące mini-gierki związane z naprawą szamba, ale i akcje wymierzone w konkurencję. Nie zabraknie też różnych wydarzeń losowych, a gracz czasem stanie przed wyborem moralnym i będzie musiał zdecydować, w jaki sposób postąpić. Chcemy jednocześnie dać graczom dużo swobody, więc dostępne lokacje można będzie zwiedzać bez ograniczeń.

– powiedział Bartosz Supeł, CEO Game Box
Źródło: Informacja prasowa

Premiera Stinky Company Simulator ma mieć miejsce na przełomie 2022 i 2023 roku. Tytuł docelowo ukaże się na PC, ale planowane są też wersje na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Produkcję Glob Games można już dodać do listy życzeń na platformie Steam.

Poniżej znajdziecie zwiastun gry. Trzeba przyznać, że twórcom udało się przygotować całkiem przyjemną dla oka oprawę.

Udostępnij: