God of War - zapowiedziane na Steam

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

God of War zmierza na PC w ulepszonej wersji! Znamy cenę i datę premiery

Stało się! Potwierdziły się ostatnie plotki na temat pojawienia się God of War na platformie Steam. Są już pierwsze szczegóły, w tym data premiery, cena, a nawet ilość miejsca potrzebna do instalacji gry.

O pojawieniu się God of War w sklepie Gabe’a Newella mówił m.in. niedawny przeciek prosto z serwerów Nvidia. Niedowierzenia stały się prawdą. Kratos i jego syn pojawią się na Steamie już 14 stycznia 2022 roku. Przyjdzie za tę przyjemność zapłacić 219 zł i już w tym momencie można składać pre-ordery.

Nie obyło się bez kilku usprawnień w wersji na PC. Tytuł ma zaoferować wsparcie 4K, odblokowany limit klatek na sekundę oraz rozbudowane opcje graficzne. Pomyślano też o kilku rozwiązaniach technologicznych od Nvidia, czyli DLSS i Reflex. Nie zabrakło także możliwości dostosowania ustawień sterowania. Macie ultrapanoramiczny monitor? Świetnie, bo i jego potencjał wykorzystacie w tej produkcji.

Choć nieznana jest jeszcze pełna, rekomendowana konfiguracja sprzętowa, możecie już zacząć rezerwować miejsce na dysku. Gra ma zająć około 80 GB – dla jednych sporo, dla drugich mało. Co wielu Polaków ucieszy, tytuł również zaoferuje pełną polską lokalizację.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%