God of War zmierza na PC w ulepszonej wersji! Znamy cenę i datę premiery

God of War - zapowiedziane na Steam
PC

Stało się! Potwierdziły się ostatnie plotki na temat pojawienia się God of War na platformie Steam. Są już pierwsze szczegóły, w tym data premiery, cena, a nawet ilość miejsca potrzebna do instalacji gry.

O pojawieniu się God of War w sklepie Gabe’a Newella mówił m.in. niedawny przeciek prosto z serwerów Nvidia. Niedowierzenia stały się prawdą. Kratos i jego syn pojawią się na Steamie już 14 stycznia 2022 roku. Przyjdzie za tę przyjemność zapłacić 219 zł i już w tym momencie można składać pre-ordery.

Nie obyło się bez kilku usprawnień w wersji na PC. Tytuł ma zaoferować wsparcie 4K, odblokowany limit klatek na sekundę oraz rozbudowane opcje graficzne. Pomyślano też o kilku rozwiązaniach technologicznych od Nvidia, czyli DLSS i Reflex. Nie zabrakło także możliwości dostosowania ustawień sterowania. Macie ultrapanoramiczny monitor? Świetnie, bo i jego potencjał wykorzystacie w tej produkcji.

Choć nieznana jest jeszcze pełna, rekomendowana konfiguracja sprzętowa, możecie już zacząć rezerwować miejsce na dysku. Gra ma zająć około 80 GB – dla jednych sporo, dla drugich mało. Co wielu Polaków ucieszy, tytuł również zaoferuje pełną polską lokalizację.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie