Fenomenalny Xbox Series X inspirowany Back 4 Blood. Niektórzy mogą go wygrać w konkursie

b4b xbox
Xbox Series

Microsoft zaprezentował dość niespodziewaną wersję Xbox Series X, która inspirowana jest Back 4 Blood. Sprzęt wygląda pięknie, ale… nie każdy może wziąć udział w konkursie, aby go wygrać.

Microsoft obchodzi 20-lecie swojej flagowej marki, ale nie powstrzymuje to designerów przed pracami nad innymi wersjami konsoli.

Xbox Series X z krwi i betonu w sam raz na Halloween

Nie da się ukryć, że Xbox w ostatnim czasie ma powody do świętowania – marka obchodzi 20-lecie. Wydawać by się mogło, że inżynierowie i projektanci zajęci się pracami nad wyjątkowymi edycjami sprzętu z okazji rocznicy, ale na szczęście znaleźli czas, aby zaprezentować nowe wersje XSX inspirowane głośnymi premierami.

Najnowsze dzieło designerów Xbox’a wygląda naprawdę cudnie. Inspirowana co-opową strzelanką w duchu Left 4 Dead konsola prezentuje się wręcz olśniewająco, choć cała utytłana jest we krwi i gruzie. Jak dla mnie – wygląda naprawdę fantastycznie i z chęcią przygarnąłbym taką wersję.

Jeszcze lepsze wrażenie robi jednak kontroler. Ten jest dość prosto wykonany – biały pad został pochlapany krwią. Wygląda przy tym makabrycznie i naprawdę stylowo. Aż dziw bierze, że wzór ten nie występuje częściej na oficjalnym sprzęcie od różnych producentów. Wszystko brzmi świetnie, ale… możemy na tego XSX wyłącznie popatrzeć.

Nie istnieje możliwość jego zakupu. Oczywiście Microsoft zorganizował konkurs, jednak ten dotyczy wyłącznie programu Microsoft Rewards, który obecnie nie jest dostępny w naszym kraju.

Tymczasem odsyłamy do naszej recenzji Back 4 Blood, jeżeli jesteście ciekawi, czy twórcy stanęli na wysokości zadania.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie