Kajko i Kokosz od Netflixa na nowych kadrach. Data premiery i nowości w obsadzie

Kajko i Kokosz od Netflix - kadr
Filmy i seriale

Serial Kajko i Kokosz od Netflixa wkrótce otrzyma kolejne części. Przedstawiciele platformy podzielili się świeżutkimi szczegółami.

Dziewięć kolejnych odcinków serialu zadebiutuje w Polsce już 17 listopada bieżącego roku. Natomiast światowa premiera zaplanowana jest na 1 grudnia. W 2022 roku zobaczymy dwanaście kolejnych odcinków historii.

Dodatkowo wiemy, kto zasili szeregi obsady serialu. Dane nam będzie usłyszeć głosy takich gwiazd jak: Krystyna Janda, Anna Cieślak, Brodka, Andrzej Seweryn, Olaf Lubaszenko i Jerzy Stuhr. Oczywiście powrócą także aktorzy znani z poprzedniej części, czyli między innymi: Jarosław Boberek, Michał Piela, Artur Pontek, Agata Kulesza, Abelard Giza, Krzysztof zalewski i Anna Apostolakis.

Znane i lubiane głosy w obsadzie to jednak nie wszystko. W produkcji serialu pomogły nowe nazwiska, w tym Marta Stróżycka oraz Aliaksandr Sasha Kanavalau. Całość w dalszym ciągu jest produkowana przez studio EGoFILM, które odpowiadało za poprzednie odcinki serialu oraz chociażby animację Kicia Kocia.

Ujawniono też kolejne kadry, które ujrzymy w niektórych odcinkach. Trzeba przyznać, że kolejna część serialu wygląda bardzo urodziwie. Wkrótce powinniśmy ujrzeć pierwszy zwiastun drugiej części serialu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie