Wiedźmin 3 na next-geny znów w sieci. CDPR, pokażcie go już! [AKTUALIZACJA]

Wiedźmin 3 - medalion
PS5 Xbox Series Xbox Series S

Wczoraj PEGI oceniło grę Wiedźmin 3 w wersji na konsole nowej generacji, co dawało nadzieję na nieodległą zapowiedź. Tym razem swoją ocenę gry opublikowała organizacja ESRB.

AKTUALIZACJA

Niestety, nie mamy dla Was dobrych wieści. Później tego dnia CD Projekt RED wydało oficjalne oświadczenie, w którym informuje na temat przesunięcia premiery Wiedźmina 3 w next-genowym wydaniu, a także gry Cyberpunk 2077. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Dalsza część tekstu sprzed aktualizacji.

Rating pojawił się już na stronie i dotyczy tylko wersji na PS5 i Xbox Series. Co ciekawe, w odróżnieniu od oceny PEGI, ta ESRB nie wspomina o wersji gry z dodatkami. Myślę jednak, że nie ma to większego znaczenia w kontekście zbliżającej się premiery.

Wiedźmin 3 na stronie ESRB
Źródło: ESRB

Odświeżony Wiedźmin 3: Dziki Gon ma pojawić się na PS5 i Xbox Series X oraz S jeszcze w tym roku. Do teraz nie poznaliśmy jednak dokładnej daty premiery. Opublikowanie ocen ESRB i PEGI jasno wskazuje, że pokaz może być wyjątkowo blisko. Zazwyczaj takie oceny pojawiają się na krótko przed prezentacją gry lub jej premierą. Choć nie liczyłbym na debiut w ciągu najbliższych tygodni, kto wie, być może CD Projekt RED uraczy nas prezentacją next-genowych nowości.

Niemniej bierzmy też pod uwagę, że Redzi mogą po prostu szykować się do opublikowania zwiastuna w późniejszym terminie. Póki co możemy tylko gdybać i zobaczymy, czy nie jest to jedynie podkładka pod zapowiedź nadchodzącą w późniejszym terminie. Na ten moment uważam, że jednak warto uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie