Tom Holland jako Nathan Drake z Uncharted, piłkarz z FIFA 22 w czerwonym stroju na boisku, cosplay Jull Valentine z Resident Evil

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – trailer filmu Uncharted, FIFA 22 z 30 tys. banów i fenomenalny cosplay z Resident Evil

Najpierw przeciek fragmentu, a potem publikacja pełnego trailera filmu Uncharted. Tom Holland lata w niebiosach jako Nathan Drake i poszukuje skarbu. Czeka Was masa efektownych scen. Po prostu musicie to zobaczyć.

Nie minęło wcale tak dużo dni od premiery, a w FIFA 22 zbanowwano już 30 000 graczy. Wszystko za sprawką wykorzystywania exploitu, który niedawno odnaleziono w produkcji.

Natrafiliśmy dziś na fenomenalny cosplay z Resident Evil. Czy jest na sali jakiś fan Jill Valentine? Rzućcie okiem na kilka świetnych kadrów, które łączą się w krótką historię walki z umarlakiem. Te i pozostałe newsy z tego czwartku znajdziecie w składance poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%