Świat Starfield to bardzo niebezpieczne miejsce. Zobaczcie nowy materiał

Starfield jest największą grą Bethesdy i stawia na fabułę
PC Xbox Series Xbox Series S

Ostatni zwiastun Starfield mocno podsycił oczekiwania graczy. Bethesda od tamtego czasu nie pokazała żadnego mocniejszego materiału, ale regularnie raczy fanów świeżymi materiałami opowiadającymi o grze.

Ten najnowszy skupia się na świecie, który zwiedzimy w produkcji od twórców The Elder Scrolls. Graczom przyjdzie zwiedzać różnorodne światy, które jeszcze nie ostygły po ostatniej wielkiej wojnie. Ta odbyła się na 20 lat przed wydarzeniami, które obserwujemy w grze. W trakcie rozgrywki przemierzymy kosmos ogarnięty pokojem, ale nie oznacza to, że będziemy w nim bezpieczni.

W trakcie rozgrywki natkniemy się na groźne kulty religijne, kosmicznych piratów oraz uzbrojonych po zęby najemników. Do tego oczywiście dojdą wrogowie, których sami „zdobędziemy” w trakcie rozgrywki. To w końcu gra RPG od Bethesdy, więc możemy liczyć na wiele różnorodnych frakcji, z którymi albo się dogadamy, albo zawalczymy na śmierć i życie.

Poniżej znajdziecie materiał, w którym jeden z deweloperów opowiada o świecie gry. Dodatkowo pojawia się w nim parę ślicznych grafik koncepcyjnych.

Starfield ukaże się w listopadzie 2022 roku. Zagramy tylko i włącznie na Xbox Series oraz PC. Gra trafi także do abonamentu Xbox Game Pass.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie