Starfield od Bethesda zbliżenie na twarz kosmonauty

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Świat Starfield to bardzo niebezpieczne miejsce. Zobaczcie nowy materiał

Ostatni zwiastun Starfield mocno podsycił oczekiwania graczy. Bethesda od tamtego czasu nie pokazała żadnego mocniejszego materiału, ale regularnie raczy fanów świeżymi materiałami opowiadającymi o grze.

Ten najnowszy skupia się na świecie, który zwiedzimy w produkcji od twórców The Elder Scrolls. Graczom przyjdzie zwiedzać różnorodne światy, które jeszcze nie ostygły po ostatniej wielkiej wojnie. Ta odbyła się na 20 lat przed wydarzeniami, które obserwujemy w grze. W trakcie rozgrywki przemierzymy kosmos ogarnięty pokojem, ale nie oznacza to, że będziemy w nim bezpieczni.

W trakcie rozgrywki natkniemy się na groźne kulty religijne, kosmicznych piratów oraz uzbrojonych po zęby najemników. Do tego oczywiście dojdą wrogowie, których sami „zdobędziemy” w trakcie rozgrywki. To w końcu gra RPG od Bethesdy, więc możemy liczyć na wiele różnorodnych frakcji, z którymi albo się dogadamy, albo zawalczymy na śmierć i życie.

Poniżej znajdziecie materiał, w którym jeden z deweloperów opowiada o świecie gry. Dodatkowo pojawia się w nim parę ślicznych grafik koncepcyjnych.

Starfield ukaże się w listopadzie 2022 roku. Zagramy tylko i włącznie na Xbox Series oraz PC. Gra trafi także do abonamentu Xbox Game Pass.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%