Resident Evil zasłużył na tak dobry cosplay Jill Valentine. Bohaterka walczy z zombie na zdjęciach

Resident Evil Cosplay - Jill Valentine
Newsy

Fani Resident Evil, dziś coś zdecydowanie dla Was. Oto niesamowity cosplay przedstawiający Jill Valentine. Zobaczcie krótką scenkę z potyczki z umarlakiem.

W Jill wcieliła się modelka Alice Spiegel (aka MightyRaccoon), a w jej wpółżywego napastnika Ingwar Wrysmile. Za wykonanie samych fotografii odpowiedzialny jest Nikolay Zharov. Rzućcie okiem na owoce kooperacji tej trójki utalentowanych artystów:

Resident Evil Cosplay - Jill Valentine - wchodzi do pomieszczenia z dziwną fiolką
Resident Evil Cosplay - Jill Valentine zostaje złapana przez zombie
Resident Evil Cosplay - Jill Valentine trzyma strzelbę, a zombie ją łapie za bark
Resident Evil Cosplay - Jill Valentine leży na podłodze, a zombie usiłuje ją dorwać. Bohaterka trzyma nóż
Resident Evil Cosplay - Jill Valentine siłuje się z zombie na podłodze
Resident Evil Cosplay - Jill Valentine walczy z zombie na podłodze
Resident Evil Cosplay - Jill Valentine leży obok trupa
Źródło: Reddit

Niesamowicie przypadł mi do gustu koncept połączenia wszystkich zdjęć w jedną spójną całość. Rzadko kiedy widzi się cosplay’e w takiej formie, a stworzenie czegoś takiego na pewno do najprostszych zadań nie należy. Przecież każdy kadr jednocześnie musi się łączyć z poprzednim oraz tym samym dobrze wyglądać. Osobom zaangażowanym w tę sesję zdecydowanie się udało, a nawet wykonali swoją robotę na wysokim poziomie.

Choć przy poprzednim cosplay’u twierdziłem, że fotografie są za ciemne, tutaj brak światła jak najbardziej ma sens. W końcu mówimy o ujęciach nawiązujących do Resident Evil, które od pierwszych części posiadały klimat grozy. Zabawa światłem zresztą wychodzi tu naprawdę dobrze, bo mimo wszystko każdy najważniejszy detal jest widoczny.

Na łamach Planety Gracza pojawił się już niejeden cosplay. Wszystkie tego typu artykuły znajdziecie w tym miejscu. Natraficie tam na fotografie w klimatach Wiedźmina, Cyberpunka i wielu innych popularnych gier.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie