spocony Tom Holland patrzy w prawo - kadr z filmu Uncharted

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zwiastun filmu Uncharted wyciekł do sieci, a w nim scena jak z trzeciej gry

Film Uncharted zbliża się do premiery i chyba ktoś nie dopilnował, aby zwiastun pojawił się w sieci wtedy, kiedy powinien. Materiał hula po sieci.

Niestety, trailer jest w paskudnej jakości. Widać, że nagrano go w kinie i to przy użyciu przysłowiowego „ziemniaka”. Niemniej jeśli chcecie rzucić okiem na to, jak prezentuje się nadchodzące widowisko z Tomem Hollandem w roli Nathana Drake’a, lepsze to, niż nic.

Co ciekawe, na zwiastunie widzimy scenę, która może kojarzyć się z jedną z gier. Moment, w którym Nathan Drake zawiesza się na skrzyniach w pędzącym samolocie jest prawie jak żywcem wyciągnięty z Uncharted 3. Widać, że film Uncharted nie zamierza stronić od bezpośrednich nawiązań do produkcji Naughty Dog.

Poniżej zamieszczam dodatkowe źródła ze zwiastunem w razie, gdyby powyższy materiał został usunięty. Bierzcie pod uwagę, że wydawca filmu może szybko pozbyć się go z sieci, choć na razie wszystkie materiały pozostają nieruszone.

Film ma zadebiutować (po wielu opóźnieniach i perturbacjach) już 10 lutego 2022 roku. Zobaczymy, co wyjdzie z tej adaptacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%