Triss we włosach ze swojego konceptu wygląda jak Arielka. Mod do Wiedźmina 3 na nową fryzurę

Wiedźmin 3 Dziki Gon mod Triss Concept Hair - PG
PC

Zmieniania fryzur w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon ciąg dalszy. Tym razem chcę przedstawić mod, który znacząco odmieni wizerunek jednej z kluczowych postaci, czyli samej Triss.

Autorem Triss Concept Hair jest moder o nicku Bububull, który wykonał kawał kapitalnej roboty w kwestii swojego najnowszego dzieła. Nie tylko obdarował bohaterkę nowymi włosami, ale także odpowiednio zadbał o ich kompatybilność. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć tego moda z innymi ingerującymi w wygląd rudowłosej miłości Geralta.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Triss jak Arielka - PG
Źródło: NexusMods

Warto wspomnieć, że przygotowano 3 różne warianty tego fanowskiego dodatku, które możecie pobrać w zależności od preferencji. Pierwszy z nich zmienia standardowy wygląd Triss, drugi podmienia włosy już tylko podczas stroju na balu maskowym i nieco pikantniejszych scen, a ostatni dotyczy skórki z darmowego DLC.

Triss Concept hair możecie pobrać stąd.

Być może przegapiliście mój ostatni tekst na temat innej fryzury do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Napiszę to tylko raz: Yennefer jako blondynka. Tak, dobrze przeczytaliście. W tym miejscu znajdziecie szczegółowy opis wymienionej modyfikacji. O dziwo, w takiej formie również czarodziejka prezentuje się naprawdę dobrze.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie