Wiedźmin 3 Dziki Gon mod Triss Concept Hair - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Triss we włosach ze swojego konceptu wygląda jak Arielka. Mod do Wiedźmina 3 na nową fryzurę

Zmieniania fryzur w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon ciąg dalszy. Tym razem chcę przedstawić mod, który znacząco odmieni wizerunek jednej z kluczowych postaci, czyli samej Triss.

Autorem Triss Concept Hair jest moder o nicku Bububull, który wykonał kawał kapitalnej roboty w kwestii swojego najnowszego dzieła. Nie tylko obdarował bohaterkę nowymi włosami, ale także odpowiednio zadbał o ich kompatybilność. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć tego moda z innymi ingerującymi w wygląd rudowłosej miłości Geralta.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Triss jak Arielka - PG
Źródło: NexusMods

Warto wspomnieć, że przygotowano 3 różne warianty tego fanowskiego dodatku, które możecie pobrać w zależności od preferencji. Pierwszy z nich zmienia standardowy wygląd Triss, drugi podmienia włosy już tylko podczas stroju na balu maskowym i nieco pikantniejszych scen, a ostatni dotyczy skórki z darmowego DLC.

Triss Concept hair możecie pobrać stąd.

Być może przegapiliście mój ostatni tekst na temat innej fryzury do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Napiszę to tylko raz: Yennefer jako blondynka. Tak, dobrze przeczytaliście. W tym miejscu znajdziecie szczegółowy opis wymienionej modyfikacji. O dziwo, w takiej formie również czarodziejka prezentuje się naprawdę dobrze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%