Saints Row - zrzut ekranu ze zwiastuna

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Saints Row pozwoli nam na zrujnowanie imprezy i zamienienie baru w galę MMA

W sieci pojawił się nowy gameplay z Saints Row. Widzimy na nim urywki pierwszych misji, które wykonamy w nadchodzącej grze.

Ośmiominutowy materiał pozwala rzucić okiem na zadania i podstawowe systemy rozgrywki. Trochę pojeździmy, trochę postrzelamy – klasyka gatunku. Typowo dla Saints Row, pojawią się jednak ciekawsze misje pokroju taranowania obozowiska z przyczepioną do samochodu przenośną toaletą. Dodatkowo na rozgrywce widzimy psucie pewnej imprezy i wielką bijatykę w barze. Oj będzie się działo.

Tak długiego materiału z rozgrywki Saints Row jeszcze nie było. Twórcy jednak regularnie dzieją się urywkami gameplay’u. Ostatnio zobaczyliśmy między innymi pokaz latania wingsuitem oraz pościgi samochodowe.

Choć stylistyka nowego SR może się nie podobać, trzeba przyznać, że twórcy nie pożegnali się z silnym naciskiem na zabawę i szaleństwo. Omawiany materiał wskazuje, że ponownie będzie nam dane wziąć udział w niekiedy bardzo nietypowych zadaniach. I bardzo dobrze, bo seria z tego słynie. Jeśli otrzymalibyśmy prostą i nieciekawą strzelankę z otwartym światem, fani marki byliby wściekli. A i tak już teraz nie są specjalnie zadowoleni z tego, co serwują nam deweloperzy z Volition.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%