Saints Row pozwoli nam na zrujnowanie imprezy i zamienienie baru w galę MMA

Saints Row - zrzut ekranu ze zwiastuna
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W sieci pojawił się nowy gameplay z Saints Row. Widzimy na nim urywki pierwszych misji, które wykonamy w nadchodzącej grze.

Ośmiominutowy materiał pozwala rzucić okiem na zadania i podstawowe systemy rozgrywki. Trochę pojeździmy, trochę postrzelamy – klasyka gatunku. Typowo dla Saints Row, pojawią się jednak ciekawsze misje pokroju taranowania obozowiska z przyczepioną do samochodu przenośną toaletą. Dodatkowo na rozgrywce widzimy psucie pewnej imprezy i wielką bijatykę w barze. Oj będzie się działo.

Tak długiego materiału z rozgrywki Saints Row jeszcze nie było. Twórcy jednak regularnie dzieją się urywkami gameplay’u. Ostatnio zobaczyliśmy między innymi pokaz latania wingsuitem oraz pościgi samochodowe.

Choć stylistyka nowego SR może się nie podobać, trzeba przyznać, że twórcy nie pożegnali się z silnym naciskiem na zabawę i szaleństwo. Omawiany materiał wskazuje, że ponownie będzie nam dane wziąć udział w niekiedy bardzo nietypowych zadaniach. I bardzo dobrze, bo seria z tego słynie. Jeśli otrzymalibyśmy prostą i nieciekawą strzelankę z otwartym światem, fani marki byliby wściekli. A i tak już teraz nie są specjalnie zadowoleni z tego, co serwują nam deweloperzy z Volition.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie