Battlefield 2042 - zbugowany żołnierz

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ci żołnierze z Battlefield 2042 będą Wam się śnić po nocach

Beta Battlefield 2042 przyniosła graczom wiele radości i równie dużo obaw. Niektóre błędy były wkurzające, a inne dość zabawne. Znalazło się nawet kilka niepokojących niedoróbek.

Niektórzy gracze natrafili na lekko przerażające twarzyczki paru żołnierzy, które powstały wskutek błędu gry. Wrzucony do plików model gubił rozdzielczość, a twarz wojaka zmieniała się w coś na kształt zgniecionego obrazka z gazety. Można powiedzieć, że czuć tu klimacik gier z pierwszego PlayStation.

Zdarzało się też tak, że tekstury twarzy zachowywały swój standardowy wygląd, ale za to szwankowały modele. Poniżej możecie zobaczyć żołnierkę, której chyba przyda się wizyta u ortodonty. Albo najlepiej u ortopedy.

Choć omawiane błędy raczej nie doprowadzą do opóźnienia premiery gry, myślę, że niektórzy gracze mogli się ich nieco przestraszyć. Miejmy nadzieję, że premierowa wersja Battlefield 2042 obejdzie się bez takich niedoróbek. Choć jestem przekonany, że wielu graczy chętnie przygarnęłoby je do gry na stałe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%