Ci żołnierze z Battlefield 2042 będą Wam się śnić po nocach

Battlefield 2042 - zbugowany żołnierz
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Beta Battlefield 2042 przyniosła graczom wiele radości i równie dużo obaw. Niektóre błędy były wkurzające, a inne dość zabawne. Znalazło się nawet kilka niepokojących niedoróbek.

Niektórzy gracze natrafili na lekko przerażające twarzyczki paru żołnierzy, które powstały wskutek błędu gry. Wrzucony do plików model gubił rozdzielczość, a twarz wojaka zmieniała się w coś na kształt zgniecionego obrazka z gazety. Można powiedzieć, że czuć tu klimacik gier z pierwszego PlayStation.

Zdarzało się też tak, że tekstury twarzy zachowywały swój standardowy wygląd, ale za to szwankowały modele. Poniżej możecie zobaczyć żołnierkę, której chyba przyda się wizyta u ortodonty. Albo najlepiej u ortopedy.

Choć omawiane błędy raczej nie doprowadzą do opóźnienia premiery gry, myślę, że niektórzy gracze mogli się ich nieco przestraszyć. Miejmy nadzieję, że premierowa wersja Battlefield 2042 obejdzie się bez takich niedoróbek. Choć jestem przekonany, że wielu graczy chętnie przygarnęłoby je do gry na stałe.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie