God of War Ragnarok szykuje się do premiery. „Nowe” zrzuty ekranu i opis gry

God of War Ragnarok - jakie tryby graficzne? Oto szczegóły
PS4 PS5

PlayStation rozpoczyna promowanie God of War Ragnarok na szeroką skalę. Właśnie pojawiła się pełnoprawna karta produktu w PS Store.

Przybliża ona podstawowe założenia rozgrywki i historii. Jeśli śledziliście wywiady z twórcami i materiały z gry na bieżąco, nie znajdziecie tutaj niczego nowego. Sony po prostu opisało grę na rzecz wrzucenia jej do swojego sklepu. Kartę produktu ze wszystkimi konkretami znajdziecie w tym miejscu.

Dodatkowo wydawca przypomniał, że gra nie otrzyma darmowej aktualizacji z PS4 na PS5. Jeśli zechcemy przenieść się z grą ze starej na nową generację, będziemy zmuszeni do zapłacenia 10 dolarów, czyli około 40 złotych. Jeszcze nie wiemy, jakie nowości przyniesie ze sobą wersja na aktualną generację konsol Sony. Szczegóły poznamy bliżej premiery.

Poniżej znajdziecie zrzuty ekranu, które pojawiły się na stronie gry. Nie pokazują one jednak żadnych zupełnie nowych fragmentów. To po prostu wycinki, które mogliśmy zobaczyć w zwiastunie. Jedyną różnicą względem udostępnionego wcześniej materiału jest fakt, że screenshoty są pozbawione kompresji z YouTube i w efekcie wyglądają nieco ładniej.

God of War Ragnarok zadebiutuje w 2022 roku na PS4 i PS5. Nie znamy dokładnej daty premiery, ale samo PlayStation sugeruje, że nie musi być ona bardzo odległa.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie